Skocz do zawartości

Karty graficzne, wentylatory, routery


Recommended Posts

Witam. Mam na sprzedaż trochę gratów, docelowo będzie tego dużo więcej, ale chce najpierw sprzedać rzeczy spod biurka :D Fotki słabe, jak ktoś chce dokładniejsze i szczegółowy opis to proszę pisać, dzwonić i stalkować. Z góry mówię, że ceny zawierają już wliczoną wysyłke także jezeli pisze, że wentylator kosztuje 25zł to tyle płacicie, wysyłka przeważnie wyniesie mnie 7-10zł więc nie widzę sensu sprzedawać taniej. Allegro możliwe, ale w przypadku drobnicy raczej mi się nie chce wystawiać, nick gumiak19 prawie 200 pozytywów i żadnego negatywnego komentarza.

 

Asus Radeon 7750 1gb - karta wraz z oryginalnym pudełkiem. Chłodzenie ciche, ale polecam do niej pasywny accelero s1 który radzi sobie z nią bez problemu. Karta służyła mi w s25w, krótka, niskie tdp i nie wymaga wtyczki 6 pinowej. Cena 170zł, z accelero s1 puszczę za 200zł.

 

Vertex 7770 1gb -  brak pudełka, tylko płyta ze sterownikami. Karta wydajniejsza, ale "kultura" pracy bardzo dobrze znana. W spoczynku cicha, jednak pod obciążeniem chodzi jak odkurzacz. Accelero S1 byłby idealny ale niestety nie pasuje, port dvi zachodzi na radiator i nie można go zamontować. Mam za to chłodzenie od asusa zdjęte kiedyś z radeona 4850, wtyczka 2 pin i chłodzenie wydaje sie pasować. Nie próbowałem go zakładać, jak znajdę pastę termoprzewodzącą to zamontuje bo na 99% będzie cichsze. Na życzenie dorzuce w gratisie. Cena 220zł

 

Chłodzenie Asus Glaciator- 17zł, do 7770 dorzucam gratis, do 7750 nie widzę sensu, poza tym w nim jest wtyczka 4pin.

 

Arctic Accelero S1 -50zł

 

Słuchawki ISK HD9999- nówki, posłuchałem ich może kilka godzin, kupione 9 marca w sklepie apollo, posiadam fakturę Vat. Kupione za 259zł, aktualnie chodzą po 279 więc sprzedam za 210zł.

 

Linksys WRT54GL z zasilaczem + Tenda CDW532AM bez zasilacza, na odwrocie podany jest 5V~2A- Linksys włącza sie, diody się świecą, tenda brak zasilacza ale po podłączeniu od któregoś liveboxa również świeciły diody. Sprzedaje razem, jak ktoś mnie poinstruuje jak lepiej ocenić stan to wtedy mogę coś napisać więcej. Cena 30zł za obydwa z wliczoną wysyłką.

 

Tp-Link WR941ND- stan bardzo dobry, brak pudełka. Przesiadłem się na vdsl i używam funboxa 2.0. Używałem w duecie z TP-Link 8616 i sprawował się bardzo dobrze. Z racji, że cieżko będzie sprzedać sam modem to sprzedaje zestaw router+modem pod łącze adsl2+, cena 100zł.

 

Scythe Quiet drive- cena 60zł, za mniej nie sprzedam, prędzej zrobię w s25w zatoke 5.25 :D

 

Wentylator Thermalright 120mm- zdjety z macho 120mm rev a, wtyczka 4pinowa, prędkość obrotowa 600-1500. Cena 25zł

 

Wentylatory wyjęte z obudowy SilentiumPC Alea s25w, przezroczysty tylny 120mm 17zł, przedni 200mm z rozstawem 180mm za 27zł.

 

Be Queit Shadow Wings 140mm, 1000obr. Stan słaby, guma odchodzi ale nadal jest cichy, chętnie bym zostawił ale nie wchodzi do obudowy. Cena 20zł ale chętniej dorzuce go w gratisie do innej rzeczy.

 

Wyciszenie dysku do zatoki 5.25 - nie wiem jakiej firmy, miałem ich kilka może to być AAB. Cena 17zł.

 

Ładowarka energizer- ładuje AA i AAA, cena 25zł.

 

Myszka ART AM-85- 27zł

 

Na koniec zostawiłem Silentium PC Regnum L50. Kupiłem ją kiedyś, ale przyszła rozwalona, tzn. popękany przedni panel i wyłamane przyciski. Obudowe jako tako posklejałem, problem jest z włączaniem bo przyciski wyleciały, reset nie działa, power działa ale czasami trzeba się namęczyć. Nie chce negatywów itp. sprzedam jakiemuś sprytnemu majsterkowiczowi, co ją przywróci do porządku. Obudowe swego czasu wykleiłem grubą matą gms (butyl+pianka, ~7mm) i w połączeniu z cichymi dużymi wentylatorami i quiet drive była ultra cicha. Postaram się dorzucić jak najwiecej śrubek, sanek itp bo jest rozłożona na części pierwsze. Chce za nią 60zł, kurier wyniesie ~25, w przypadku wywalenia na śmietnik kupujący wyjmie sobie magnetyczny filtr przeciwkurzowy,sprawny czytnik kart i nagrywarke dvd pioneer. Tutaj też w przypadku zakupu np karty graficznej, dorzuce tą obudowe za symboliczne 15zł.

 

Na karty udzielam gwarancji rozruchowej, są też wystawione na allegro. Polecam brać kilka rzeczy, bo wtedy mam mniej zabawy w paczki i zbijam mocno ceny, również mogę dorzucić coś z wymienionych rzeczy gratis. Na forum staram się zaglądać kilka razy dziennie, ale najszybciej odpowiem na e-mail [email protected] lub 797 696 974.b889e0f579ee8.jpg

1ec21575515cc.jpga34fe8ff687e9.jpgb89a02e489529.jpgd1505b25f2d0c.jpg5547232da1fb0.jpg067aac1278941.jpg881e0dd499fa3.jpg

5b117f4ca71af.jpg


Odświeżam. Na sprzedaż ląduje też karta graficzna Gigabyte GTX 750 2GB, dokładny model GV-N750OC-2GI. Cena 280zł z wliczona wysyłką.
29955812e192d.jpg
d9ad6f6060515.jpg
11dd972202b7a.jpg
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...