Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam 

Zacznę od początku, żeby było wszystko jasne.

2 lata temu kupiłem laptopa Lenovo G50-80 z Windows 10, na początku było wszystko ok po jakiś 6 miesiącach miałem procesor ciągle na 100%.

Przeinstalowałem system na windows 7-64 bity i znowu wszystko działało, w League of Legends na windows 7 to 60 stałych fps.

Przedwczoraj przeinstalowałem system na windows 10-64 bity i w lolu moje fps to 100-150 po 6 minutach grania tak na oko fps spadają co chwila do 20-30. Np gram sobie i jest 120 fps po 10 sekundach 22 fps następne 10 sekund i 120 fps i tak w kółko.

 

Mam zainstalowane wszystkie sterowniki, do chipsetu procka  itp itd

 

Mój sprzęt to:

Intel core i7-5500U Cpu   2.40GHz

8GB ram

karty graficzne: AMD radeon R5 M330 i Intel HD graphics 5500

To nie jest wina sprzętu, bo jeszcze 3 dni temu na win 7 wszystko działało idealnie, ale tak na wszelki wypadek.

 

W menedżerze zadań nic mi nie zżera dużo dysku czy procka ale czasami jest tak, że np google chrome, które zabiera 0,5MB dysku jest podświetlone i dysk przez to ma 100% użycia.

Osobiście myślę, że to wina windowsa 10 i nie wiem jak sobie z tym poradzić, byłem już na kilkunastu podobnych tematach i nigdzie nie mogłem znaleźć takiego samego problemu jak mój, więc zakładam nowy temat tu i proszę o pomoc 

Edytowane przez Si3nki3wicz
Link to post
Share on other sites

https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-B-and-G-Series-Notebooks/g50-80-overheating/td-p/2175092

 

wyglada na przegrzewanie i spadek na cpu,,czasami na 0,6 ghz jak w artykule,maintenace by sie przydal czyszczenie,zmiana pasty itd,

Ale chodzi o to, że jeszcze 3 dni temu na win7 żadnych spadków nie było, więc to chyba nie wina sprzętu a co do przegrzewania to możliwe w sumie

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...