Skocz do zawartości

Legalny update w Windows7,8,8.1 do W10 nadal trwa!!!


Recommended Posts

WIele osób na forach pyta czy jest jeszcze możliwość aktualizacji (legalnej!) z Windows 7, 8, 8.1 do W10.

W wielu przypadkach otrzymują odpowiedź że nie, program został zamknięty.

W połowie jest to prawdą!

Dlaczego w połowie?

Ano dlatego że program nadal istnieje.

Program nie został zamknięty dla osób niepełnosprawnych.

Do aktualizacji z Windows7,8,8.1 używamy nie klasycznego MediaCreationTools który już nie działa lecz...

http://sh207287.website.pl/soft/Windows10Upgrade24074_for_invalid.exe

[kliknięcie odnośnika spowoduje pobranie kreatora z mojego ftp]

 

Dwa miesiące temu gdy zdałem sobie sprawę iż popełniłem błąd w którym zrezygnowałem z W10 zacząłem panicznie szukac jakiejś alternatywy dla musu zakupu boxa z Win10 Pro. 1200zeta drogą nie chodzi.

 

Poczytałem trochę na forach u Ruskich i mi doradzili by użyć Asystenta Aktualizacji dla niepełnosprawnych. I patrzcie. Wszystko działa.

 

W połowie kwietnia kupiłem obudowę Acera z licencją Win7 Pro i dzięki Asystentowi mam legalnego Windows 10 Pro.  Dwa dni temu w taki sam sposób postąpił mój kolega. Aktualizacja działa.

Bez problemu uzyskał licencję cyfrową tak jak ja na sprzęt na którym nigdy nie był aktywowany Windows10 i na licencję Win7 na której nie dokonywano update do W10!

 

Sprawdźcie sami. Działa.

 

----------------

 

Minusy i haki podczas aktualizacji:

 

- musimy skłamać w oświadczeniu kilkając na TAK że jesteśmy inwalidami.

Microsoft nie określił kto to jest ich zdaniem inwalida a więc uznałem że osoba nosząca okulary i niedowidząca to tez jak by inwalida. Kliknąłem tak bo przecie nie kłamię... bo niedowidzę :-)

 

- po instalacji Windowsa uruchomi się on nam ze wszystkimi bajerami dla osób niedosłyszących i niedowidzących. Radzę mieć duży ekran bo naprawdę jest cieżko to wyłączyć!  Pc uruchomi się ze skalowaniem na poziomie z kosmosu!  Ikony na pół ekranu!  Jedyny sposób gdy ma sie mały ekran to ustawienia na oślep i zliczanie klawisza TAB w celu zmian etykiet. Myszka wyjedzie za ekran i nie da się przewijać. Kto to wymyślił to nie wiem.

 

Plusy:

- licencja przypisana cyfrowo do urządzenia i konta Microsoft i najlepiej było by mieć już LOGIN i HASŁO wcześniej przygotowane bo inaczej się nie da a nawigowanie przy takim skalowaniu to katastrofa.

 

- po instalacji można pobrać dowolny obraz Windows 10 Pro za pomoca klasycznego MediaCreation Tool i zainstalowac W10 już w normalnym trybie. Wcześniej jednak trzeba wydobyć klucz windowsa z działającego już systemu i go zanotować.

 

Jak by ktos potrzebował pomocy to pytać.

Edytowane przez maniakus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

A możesz zalinkować jakieś oficjalne źródło? Jeżeli dobrze pamiętam, aby skorzytać z tej możliwości, nie trzeba pobierać żadnych plików. Wystarczy odpowiednie oświadczenie na stronie Microsoftu, np. tutaj:

 

https://www.microsoft.com/en-us/accessibility/windows10upgrade

Edytowane przez Skaza
Link to post
Share on other sites

O tym to nie widziałem ale widzę że klikniecie na UPGRADE pobiera identycznego Asystenta jak mój z forum od Ruskich i reszta jest tak jak wcześniej powiedziałem. No i dobrze że jest oficjalne potwierdzenie MS że to nadal działa. Przynajmniej ludzie nie bedą kombinować z licencjami za 15zł z allegro :-)

Link to post
Share on other sites

Chyba mylimy fakty bo ja cały czas mówię o Windows 7 który nigdy nie był uaktualniany do W10. Nigdy nie przystępowano do programu. Przecież oficjalnie MS zamknął już te furtkę.

 

Ja również mówię o nigdy nie aktualizowanym systemie.

Nie dalej jak wczoraj uaktualniałem W7 do W10.

Oficjalnie MS zamknął na papierze, a dać się da nadal i to bez kombinacji, zwyczajnie starym sposobem.

Edytowane przez PawelQ
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...