Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, kupiłem dzisiaj słuchawki HyperX Cloud, jednak obawiając się o ich zniszczenie chcę do oglądania youtube'a albo rozmów na ts'ie używać  moich starych SoundBlasterów (zwyczajnie oglądając youtube'a czasem coś jem i wtedy słuchawki są narażone na uszkodzenie). W tym celu podłączyłem HyperXy do tylnego panelu, a Creative'y do przedniego. W Menedżerze Realtek Audio zaznaczyłem opcję, żeby odtwarzał dwa różne strumienie audio. I się zaczęły dziać cuda. Na Youtube dźwięk odtwarzały HyperX (tylny panel), a na teamspek'u Creativ'y (przedni panel). Da się jakoś zrobić, żeby odtwarzały zawsze wszystko obie pary słuchawek?

 

Jak coś to płyta główna to MSI H110 Pro-VD

Edytowane przez pafcio95
Link to post
Share on other sites

To co ty robisz z tymi słuchawkami jedząc ? Od lat jadam obiad przy kompie ze słuchawkami na uszach i nigdy żadnych z tego tytułu nie uszkodziłem. Odnośnie podłączenia to wyłącz to odtwarzanie na dwa źródła. Wtedy podpinasz sobie drugą parę od przodu i ta podpięta od tyłu powinna się wyłączyć.

Link to post
Share on other sites

To znaczy głównie chodzi o mikrofon. Jak jem to muszę ten mikrofon odgiąć i już kilka razy jak tak go odginałem to nagle mi przestał działać. Co do pomocy to w sumie ma to sens i jest to jakieś wyjście, aczkolwiek wygodniejsze byłoby gdyby oba były podłączone. Więc na razie spróbuję zrobić tak jak mówisz, ale i tak liczę na dalszą pomoc jak osiągnąć cel, czyli poustawiać to tak, żeby 2 pary słuchawki grające to samo w tym samym czasie.

Link to post
Share on other sites

@kombajn

Mam, tak samo miałem odpinany w SB, tylko że często łatwiej było mi go odgiąć niż odłączać

@cooger

Wiem, że to nie dobrze, ale ja wiele czynności robię bardziej pod wygodę niż zdrowie. Tak już mam

 

Ogólnie to temat mógłby zostać rozwiązany, bo sposób, który podał w pierwszej odpowiedzi kombajn na razie się sprawdza, ale sam fakt, że nie wiem dlaczego zaznaczając tą opcję, że ma odtwarzać 2 strumienie jednocześnie, nie chce to działać tak jakbym tego chciał sprawia, że po prostu jestem ciekawy co jest przyczyną.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...