Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Galaxy s4 mini samo wybudzanie telefonu po zalaniu

galaxy s4 mini

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 8michal7

8michal7
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 07:18

Witam. Jak w temacie telefon lekko się zamoczył od strony wtyku do ładowarki i stał w wodzie przez pewien czas. Gdy zauważyłem, że stoi w wodzie na wyświetlaczy było powiadomienie, że telefon się przegrzał pierwszy raz widziałem coś takiego. Telefon był bardzo gorący: wyłączyłem, rozebrałem wysuszyłem. 
Po włączeniu okazało się, że jak go zablokuje sam się wybudza. Tak jak bym klikał przyciskiem od odblokowania, bardzo wolno się ładuje, w czasie ładowania mocno się grzeje, bateria trzymała z 5 godzin.
Po jakimś czasie znów go trochę zalałem i wszystko wróciło do normy, normalnie się ładował, bateria nawet 3 dni trzymała. Nie działał przycisk cofania. Po 2 dniach z kolei telefon widział podłączone słuchawki a przycisk cofania zaczął działać, po kolejnym dniu wszystko wróciła do problemu 1 czyli wybudzania. Możecie podpowiedzieć czy da się to naprawić??

Nie wiem czy to ma znaczenia mam model s4 mini duos

Samsung GT-i9192
  • 0

#2 Jerzy Urban

Jerzy Urban
  • Bywalec

• 131 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 15:16

Jak już to zanieś go do serwisu, jednak moim zdaniem naprawa tego urządzenia nie będzie opłacalna.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: galaxy, s4, mini

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych