Skocz do zawartości

Corsair HX 850W(CP-9020138-EU) vs EVGA P2 850W. Co wybrać?


Recommended Posts

Rzeczywiście, jedynie tylko oryginalny SF leadex platinum 550w jest, nie ma rebrandu evgi w serii p2. Moj błąd, to zdanie powinno brzmieć: To w porównaniu SF leadex platinum 550w i evga g2 650w, wybrałbym evge. A w porównaniu p2 650 i g2 750 brałbym g2 750. Oczywiście jeśli g2 byłaby tańsza od jej platynowego odpowiednika. Bo wtedy to ma sens, gdyż plat vs gold + 100w mają bardzo podobną mapę wentylatora, a elektrycznie to prawie to samo. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przeciez z I7 i gp 104 nie bedzie miało  to zadnego znaczenia czy G2 czy P2 oraz czy wersja 550 czy 650 .Wentylatorem zakreci tylko co nic a gw rozszerzyli do 10 lat  skoro mówisz ze tyle ma bo wczesniej chyba była 7 .Co do tych długich gw w Polskim sklepie i tak najczesciej zrealizujesz 24 miesiace a powyzej trzeba wysyłać na własny koszt do EVGA

Edytowane przez HAKELBERY
Link to post
Share on other sites

Kupiłem P2. :)

Bardzo dziękuję Wszystkim bardzo!!

550 zł to nie majątek. To mój pierwszy platynowy zasilacz.

Dziękuję jeszcze raz. Później dodam zdjęcia.

 

http://oi64.tinypic.com/2i0av7q.jpg

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

To są firmy krzaki.

Dziś są - jutro ich nie ma. Dlatego dopłać parę  złotych i kup w porządnym sklepie.

morele, xkom,sferis itp.

 

 

Bez przesady. Oba sklepy są w Trójmieście, istnieją od wielu lat, w obu byłem osobiście :)

 

W Camino kupiłem wieki temu moją pierwszą kartę graficzną "do grania" - Sapphire Radeon X1650 Pro. Na pewno kupiłem tam też jeden dysk twardy, ale nie pamiętam, jaki.

 

W Net-S ostatnio kupiłem obudowę Fractal Design R5 Blackout Edition - mieli najlepszą cenę w Polsce i w ogóle ciężko było gdzie indziej znaleźć wersję Blackout.

 

 

Duże sklepy mają tę wadę, że mają klienta gdzieś. Napisz email do takiego Komputronika czy X-Kom, to dostaniesz odpowiedź jak regułkę z podręczników marketingu.

A to, że sprzedają wirtualny towar, to już nagminne - zamawiasz coś z dostawą "na pojutrze" wg strony internetowej, tydzień później dowiadujesz się, że "towaru nie ma w dystrybucji" i że "czekają na informacje".

Link to post
Share on other sites

A ja właśnie walczę z X-Komem, bo nie potrafią mi dostarczyć procesora zamówionego pod koniec czerwca. CPU stoi w sklepie jako "Dostępny", "Kup teraz - zamówienie otrzymasz już we wtorek 18 lipca".

 

Tymczasem to wierutne kłamstwo, bo procesora nie mają i nie potrafią powiedzieć, kiedy będzie.

 

Składam właśnie nowy komputer - doszły do mnie już dawno przesyłki z Proline, Net-S, Komputronika, nawet z niemieckiego Amazona. GPU zamówione na Morelach już też jedzie do Paczkomatu.

 

 

Problemu nie ma, dopóki się nie zdarzy - dlatego warto zawsze czytać te negatywne opinie - bo dopiero te pokazują, jak sklep traktuje klientów.

Link to post
Share on other sites

 

 

dlatego warto zawsze czytać te negatywne opinie - bo dopiero te pokazują, jak sklep traktuje klientów.

Każdy sklep ma coś za uszami, wszystkim nie dogodzisz.

W net-s chciałem zakupić SSD bo mieli 30zł taniej, ale co z tego jak tylko na zamówienie ;).

 

 

 

Duże sklepy mają tę wadę, że mają klienta gdzieś. Napisz email do takiego Komputronika czy X-Kom, to dostaniesz odpowiedź jak regułkę z podręczników marketingu.

Czy ja wiem, to nie jest reguła, jak robi się zakup na pokaźną sumę i ugadasz temat na miejscu to i rabat ciekawy wpadnie :).

Link to post
Share on other sites

 

 

Czy ja wiem, to nie jest reguła, jak robi się zakup na pokaźną sumę i ugadasz temat na miejscu to i rabat ciekawy wpadnie

 

To chyba, jak wyposażasz pracownię w szkole i potrzebujesz 30 komputerów i sieć do tego.

 

Bo normalnie, to nawet przy sporym zamówieniu to możesz liczyć nie na rabat, tylko, że Ci jeszcze przypieprzą opłatę 30zł za to, że płacisz im z góry przelewem a nie np. gotówką przy odbiorze. Takie to są cebulowe korporacje, KJM!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...