Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Potrzebuje sobie kupić wygodny fotel do ok 700zł siedzę przy komputerze dużo nie będę tego ukrywać czasem cały dzień... Mój poprzedni biurowy był za ok 600zł niestety był z ekoskóry, więc po paru miesiącach było już widać wytarcia. Na tą chwilę siedzę w jakimś materiałowym, ale bardzo nie wygodnym fotelu więc jest potrzeba kupić coś lepszego bo wręcz czuje, że niszczę kręgosłup na odcinku lędźwiowym. 

 

Mam w sumie 4 wymagania,

 

Po 1. Dobrze jak był by na tyle wysoki abym mógł oprzeć głowę.

Po 2. Fajnie by było jak można by go mocno rozłożyć wręcz do pozycji leżącej, często oglądam filmy w takiej pozycji. 

Po 3. trwałość... nie chciałbym znów po paru miesiącach widzieć, że fotel za kilka stówek się rozlatuje.

Po 4. Wygoda na wzgląd już obolałego kręgosłupa. 

 

Widziałem w podobnym temacie, że polecany jest fotel Signal Q-229, ale jakoś nie jestem przekonany, jakieś alternatywy? 

Link to post
Share on other sites

UNIQUE FOTEL BIUROWY VIP lub 

KULIK-SYSTEM ERGONOMICZNE KRZESŁO BIUROWE CLASSIC PRO- trochę ponad budżet ale słyszałem dużo pozytywnych opinii szczególnie w zakresie wygody i zdrowia kręgosłupa ( produkt medyczny) sam zastanawiam się nad zakupem . 

Link to post
Share on other sites

Nie jestem przekonany do końca co do tej ekoskóry już raz się na niej przejechałem, Propozycje kml700 wydają się być dobre, ale pierwsza  trochę ponad budżet a w drugiej raczej bym nie oparł głowy więc od razu ja odrzucam teraz mam fotel bez oparcia dla głowy i według mnie jest to męka zwłaszcza przy oglądaniu filmów, 

Edytowane przez WaltKowalski
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...