Skocz do zawartości

Telefon dla mamy ok 600-700zł


Recommended Posts

Witam

Poszukuję telefonu dla mojej mamy (60l), będzie to jej pierwszy smartphone.

Dotychczas korzystała ze zwykłych telefonów z klapką.

Używany będzie głównie do dzwonienia, smsów, mmsów, no i korzystania z internetu czyli messenger, whatsapp, skype itp Fajnie by było gdyby aparat też był jakiś w miarę przyzwoity.

Mama ma chore stawy, dlatego czasem telefon potrafi jej wypaść z ręki, więc jeśli wiecie, że któryś model jest szczególnie kruchy to proszę o odradzenie mi go. Oczywiście kupimy jakieś pancerne etui czy backcase żeby jak najbardziej chronić telefon.

Prosiłbym o podanie najlepszych telefonów za tą kwotę (ok 600-700zł), Najlepiej nowe, ale mogą być i używane.

 

 



 


Panowie bardzo bardzo prosze o pomoc, w poniedzialek chcialbym zamowic lub kupic juz telefon mamie na prezent. Naprawde bardzo prosze o rady Edytowane przez mateusztbg
Link to post
Share on other sites

Dokładnie on mi chodził po głowie tylko mam 2 obawy:

 

1) smartfon nie obsługuje pasma LTE B20 Czy to będzie duży problem? Mama często jeździ po wsiach do rodziny, z internetem nie będzie tragedii?

 

2) Jak to jest z tym softem xiaomi ze sferisu, muszę wgrywać jakiś rom itp? Czy ten solft już będzie dobry?


Podbijam, jutro pasowalo by zamowic. Pomozcie koledzy
Link to post
Share on other sites

Panowie bo na 99% wybór pada zgodnie z Waszymi radami na Redmi 4X (No chyba, że jest coś lepszego w kwocie do 700zł)

Teraz tylko pytanie gdzie go najlepiej kupić za te ~700zł

https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-4x-4g-32gb-dual-sim-zloty-4x-ds-gd-p498646 Sferis 639zł BRAK LTE B20 800mhz według kolegi wyżej soft będzie dobry.

https://proline.pl/xiaomi-redmi-4x-32gb-gw-24-pl-fv23-lte-black-dual-sim-polska-dystrybucja-p951230 Proline 699zł Posiada już B20:800MHz  ale jaki soft on ma?

Link to post
Share on other sites

Jest to wersja GLOBAL obsługująca pasmo LTE B20: 800 MHz.
Menu telefonu jest w języku polskim, oprogramowanie telefonu to Android 6xxx z automatycznymi aktualizacjami oraz sklepem PLAY.

 

 

 

Jest to oficjalne, wielojęzykowe oprogramowanie. Ja bym wybrał urządzenie ze sklepu Proline.

Ostatni raz proszę, nie cytuj całych postów. /jutjub

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...