Skocz do zawartości

Przeźroczyste pastki R9 270X 4096MB


Recommended Posts

Da się karte oddać z drugiej reki,nie rozszywajcie bzdur. Sam oddawałem miesiąc temu. Tak samo serwis msi,tez dużo o nich czytałem ,a poza przypuszczeniem ,że przekleili mi nalepki i dali na inna kartę to karta działa w 100% i jest bez problemowa ,a serwis wyrobił się w 7/10 dni ,bo reszta to wysyłki do morele,dystrybutora i do serwisu.

Link to post
Share on other sites

Jestem zdania że jak naprawią to sprzedam ją i kupię 1060 bo mam już kasę nawet bo odpusciłem 970

 

Właściwie reklamacja powinna w takiej sytuacji zostać zgłoszona do sprzedającego.
ale przecież kupił u państwa ,mam fakturę więc zgłaszam do państwa
15826711_10153994832806432_8434323107304
Sprzedającym jest osoba od której zakupiłeś sprzęt.
 

 

Wymigują się od udzielenia gwarancji cwaniaki -.- 

Edytowane przez tabask021
Link to post
Share on other sites

Ewentualnie próbuj z fakturką i kartą podejść do netpunktu i nic nie mów że kto inny kupił a ty jesteś drugim właścicielem.

Edit: zapomniałem że jak się nie wspomni o tym w morelach to wysyłają do pierwszego właściciela. Ewentualnie nie mów im że jesteś drugim właścicielem ale podaj im adres żeby odesłali do tego netpunktu w którym ją oddałeś albo podaj im swój adres.

Edytowane przez joggy
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak na dzisiejsze warunki to nie jest chyba zła cena... no i niemal 2 letnia gwarancja jeszcze. Ewentualnie dowiedz się gdzie była kupowana karta czy to jakaś duża / wiarygodna firma, żeby potem nie było problemu z gwarancją jak w innym temacie ktoś kupił kartę ze sklepu techplanet a sklepu nie ma i gwarancji też... Zasilacz do 1060tki powinien ci starczyć na spokojnie.

Link to post
Share on other sites

Ej ,co wy braliście :P ? Przecież 2 miesiące temu zgłaszałem moja karte i mówiłem ,że jestem drugim włascicielem to nawet ich to nie zainteresowało. Na drugi dzień od razu numer rma i dane do wysyłki ,a potem się zaczęła procedura tylko ja zgłaszałem przez ten forrmularz co jest na pierwszej stronie. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...