Skocz do zawartości

S7 Edge / G6 / S8 / HTC 10


Recommended Posts

Hej : )

Póki co używam starego HTC One M8 i przyszedł czas na kupno nowego smartphone'a.

Zależy mi przede wszystkim na szybkości systemu. Używam wielu aplikacji na raz i odpalam pliki typu PDF, word itp.

Co do jakości zdjęć - nie pogardzę dobrym aparatem, jakość dźwięku też mogłaby być przynajmniej na dobrym poziomie (jak na smartphone'a). Nie zależy mi na najnowszym sprzęcie tylko na wydanym stąd wymieniłem też S7 Edge i HTC 10.

Osobiście skłaniam się ku S7 Edge i nawet po przemyśleniu wolę go od G6 - po pierwsze amoled, po drugie "bajery" samsung ma ich raczej więcej no i trzecia rzecz - miałem flagowe modele LG i oba się zepsuły - i niestety sporo użytkowników ma problemy w różnych modelach LG z płytą główną. Co do S8 - może mnie ktoś przekona, że warto dopłacić do tego modelu - mi się wydaje, że na S7 Edge różnicy nie odczuję w wydajności, a przycisk home i umiejscowienie czytnika lini papilarnych raczej jest wygodniejsze w Edge'u.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi;)

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Okey - porównanie fajne, ale i tak. S7 Edge zamiast G6?

Wydajność procesora ta sama (G6 ma snapdragona 821), wyświetlacz amoled raczej na korzyść S7 Edge, no i proporcje ekranu. Oglądając filmy na yt są paski (i nie tylko - nie mówiąc o proporcjach zdjęć, które później się odpala na monitorze w formacie 18:9). Gdyby był to amoled to te paski by nie przeszkadzały, ale gdy jest ciemno w pomieszczeniu niestety czarny nie jest czarny i to będzie widać. Co Wy o tym sądzicie?

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...