Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Najlepsze z najlepszych (wentylatory) - pomoc w wyborze

fans fan wentylator 120 led rgb thermaltake tt plus nzxt

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Wasek

Wasek
  • Dyskutant

• 177 postów
  • Miejscowość:Kielce

Napisano 22 czerwiec 2017 - 19:20

Hej!  :D 

Potrzebuje pomocy w wyborze wentylatorów. Oto jak wygląda sprawa:

Potrzebuje 7 wentylatorów z czego 6 (120 mm) będzie działało na dwóch chłodnicach EK-CoolStream SE 360 (push) a jeden (do 140mm) będzie pobierał powietrze do wnętrza obudowy. Chcę poznać wszystkie propozycje patrząc tylko na wydajność.

Dodatkowo jako, że w paru miejscach zrobiłem sobie choinkę (ASUS Aura), zastanawiałem się nad wentylatorami RGB. Wiem, że większość z nich nie jest kompatybilna z ASUS Aura ale tak czy inaczej myślałem między innymi nad Thermaltake Riing Plus Premium Edition i NZXT Aer. Oczywiście, jeżeli się okażę, że bardzo dużo stracę na wydajności to nie kupię wentylatorów tylko dlatego, że się świecą. W tej kwestii pytam bo nie mogę nigdzie znaleźć żadnych recenzji z temperaturami przy radiatorach i custom LC.

Będę wdzięczny za każdą konstruktywną odpowiedź.  :D

EDIT: Zapomniałem wspomnieć, że bardzo zależy mi na ciszy i to, że z 'bezLEDowych' zastanawiałem się nad EK Vardar F4-120ER.

Użytkownik Wasek edytował ten post 22 czerwiec 2017 - 19:26

• 0
=======Laptop=======
Spoiler

===PERIPHERALS===
Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fans, fan, wentylator, 120, led, rgb, thermaltake, tt, plus, nzxt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych