Skocz do zawartości

Obudowa do radeon rx 580 intel core i5 7500


Recommended Posts

  1. Budżet: do 300 zł (wolałbym tańszą jakąś, tak 200 - 250 zł)
  2. Procesor: intel core i5 7400 (być może z chłodzeniem SPC Fera 3)
  3. Karta Graficzna: Gigabyte Radeon RX 580 Aorus albo jakiś gtx 1060 (palit jetstream najpewniej)
  4. Czy podkręcasz (CPU i GPU): niet
  5. Czy planujesz multi-GPU (SLI bądź CrossFire): niet
  6. Specjalne wymagania (okablowanie modularne, cisza, specyficzny rozmiar itp): Dobre chłodzenie i koniecznie okno
  7. Własna propozycja: Myślałem nad tym: http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=72304

Co myślicie? Jakaś dobra obudowa do ww. podzespołów?

Edytowane przez MammaMiaIleJabłek
Link to post
Share on other sites

RG1w? Prędzej byłby lepszy RG2w, ale jeżeli budżet jest taki duży to nie warto to brać.

 

X70W jest jedną z lepszych opcji.

Dobrą jest również M35w- dwukomorowa, flirty, możliwość kontrolowania obrotów wentylatorów. I jest oczywiście lekko tańsza od X70w.

Link to post
Share on other sites

SPC M35w widziałem i nawet chciałem kupić, ale nie ma z oknem (a bardzo chcę okno:)) A sprawdziłem i jednak jest, ale kosztuje 100 zł więcej... Chociaż, czy ja chcę bardzo te okno? Muszę się nad tym zastanowić.

Ten phanteks też ładny, zastanowię się.

A jeśli musiałbym coś tańszego do np. 150 zł? To wtedy ten rg1w czy rg2w wchodzą w grę? Czy jest coś lepszego do 150 zł?

Edytowane przez MammaMiaIleJabłek
Link to post
Share on other sites

Obudowy bardzo podobne z wyglądu jak i praktyczności, od wtorku mam Aquariusa T. Do mnie przemówił bardziej kanciasty styl.

Aquarius może mieć bardziej awaryjne montowanie filtrów ponieważ jest na pewnego rodzaju zatrzaski a nie magnetyczne.

Edytowane przez Mandalorian
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...