Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cena: 100 - 130 zł

Typ: Słuchawki douszne (dokanałowe lub pchełki) koniecznie z mikrofonem do rozmów

Źródło dźwięku:

-P9 Lite 2017 (telefon),

-GA-B85M-D3H (Realtek ALC892)

Preferowana tonalność: naturalne, mniej neutralne; wolałbym, żeby miały mniej basu, niż moje domowe Superluxy, ewentuanie “płynniej przechodzącego”, ale żeby też go w ogóle nie nie posiadały; żeby nie były zbyt odczuwalnie gorsze od nich

Gatunki muzyczne: wszystko, co tylko wpadnie w ucho (najwięcej - electro house, rock; w ogóle - rap, disco polo)

Dotychczas posiadany sprzęt:

-pchełki z telefonu Microsoftu,

-pięcioletnie pchełki z telefonu Samsunga,

-Superlux HD681 EVO,

-Sony MDR-V150

Własne propozycje: im dłużej przeglądam, tym mam większy mętlik w głowie, więc wolę tu nic nie wpisywać

 

Witam.

Obecnie używam pchełek od M$. Chcę je zmienić, bo gdy wychodzę poza dom i zmieniam moje Superlux-y na te właśnie pchełki, to różnica w dźwięku między nimi odbiera mi całą przyjemność ze słuchania muzyki.

 

Z góry dziękuję za wszelkie porady

Edytowane przez krzysiekdtg
Link to post
Share on other sites

Czy może ktoś potwierdzić, czy ta strona jest godna uwagi, bo prawdę mówiąc nie znam żadnego z tych producentów (poza Xiaomi i VJJB)? Spodziewałem się bardziej Snab, Brainwavz, AKG itd.

Zapomniałem dopisać, że zamierzam kupować na allegro (zbyt bardzo boję się wymieniania waluty na AliExpress).

 

Na allegro znalazłem tylko:

- VJJB K4S http://allegro.pl/vjjb-k4s-z-mik-palisander-premiera-dystr-pl-gw12-i6756689636.html

- ROCK Zircon (RAU0501) http://allegro.pl/sluchawki-dokanalowe-sportowe-rock-zircon-bas-k4-i6816022643.html

- Remax RM-610D http://allegro.pl/zestaw-sluchawkowy-remax-samsung-nokia-sony-huawei-i6718885601.html

- UiiSii HM7 http://allegro.pl/uiisii-hm7-sluchawki-z-mic-wys-z-polski-gratis-i6862471057.html

 

 

 

Najbardziej przekonują mnie UiiSii, tym, że są mniej skupione na basie i nie tłamszą tak pozostałych dźwięków. Martwi mnie to, że nie znalazłem żadnej innej recenzji tych słuchawek.

 

Jest ktoś z Was w stanie coś doradzić?

Link to post
Share on other sites

Ta strona nie jest podawana tylko przeze mnie :) Wiele osób z niej korzysta przy kupnie pchiełek. Można w pełni zaufać temu facetowi co tam pisze. Praktycznie każdy jego opis jest "prawdziwy". 

VJJB K4S posiadam, grają V z podbitym dołem - z tego co pisałeś raczej nie pasują do Ciebie.

 

Kieruj się opisami na stronce, a znajdziesz coś dla siebie. Masz tam w miarę fajnie wszystko opisane.

Link to post
Share on other sites

Chyba jednak kupię na AliExpress. Jak tak przeglądałem recenzje to 4 modele wpadły mi w oko:

- DZAT DF-10,

- MEMT X5,

- Tennmak Dulcimer,

- UiiSii HM7.

 

Plusem tych ostatnich jest zdecydowanie najniższa cena, więc je raczej na pewno kupię. Poza nimi kupię pewnie jeszcze jedne z pozostałych trzech.

 

Czy jest ktoś, kto te słuchawki już miał/testował? Może jeszcze na jakieś inne popatrzeć? Co o tym sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Jeśli nikt nie będzie miał akurat tych modeli *bardzo prawdopodobne) kieruj się tymi opisami co są na stronie. Na prawdę facet dobrze o słuchawkach tam pisze. Leć na czuja, które Ci się bardziej podobają. Tak czy siak będziesz zadowolony. :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

jak nie wiesz na co się zdecydować to z doświadczenia polecam tą stronkę z recenzjami: cenzura jak za komuny kolesie wiedzą o czym piszą i dają dobre rady odnośnie sprzętu

Ty tak na serio? Maja tam 7 słownie siedem "recenzji" słuchawek. Recenzja w cudzysłowie bo np w opisie SONY MDRXB950N1 B najważniejszy element każdej recenzji a wiec opis jak te słuchawki graja wygląda tak:

"To co spodobało mi się najbardziej to funkcja EXTRA BASS. SONY projektując model ewidentnie chciał dostosować się do mocniejszych brzmień. Wstawki perkusyjne oraz uderzenia mają wielką moc, nawet bez uruchamiania funkcji EB. Podczas oglądania filmu każda eksplozja lub wystrzał da nam wrażenie, jakby akcja działa się tuż obok nas. Elementy wokalne mogą przez bass być czasami przytłoczone..." w części dalszej autor tych wypocin rozwodzi się nad wspaniałym oprogramowaniem Sony które pozwala regulować poziom basu... tja jakby nie patrzyć bo ja wiem pierwszy lepszy equalizer robi to samo. A nie wróć equalizer pozwala regulować całe pasmo a nie tylko bass. Co i tak jest sukcesem autorów tej strony bo w "recenzji" SAMSUNG BT SM-R150NZW w ogóle nie ma ani słowa o tym jak te słuchawki grają.

Także człowieku zanim coś polecisz innym to się zastanów chyba że jesteś autorem tej strony to napisz po prostu że zapraszasz na swoją stronę zamiast głupoty pisać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...