Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Rozdzielczość ekranu - Playstation 4

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 buddybuddy

buddybuddy
  • Nowicjusz

• 18 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 15:22

Witam,

ostatnio zastanawiam się nad kupnem konsoli Playstation 4/PRO. Jednak mam dylemat, ponieważ posiadam monitor, do którego chciałbym podłączyć konsolę obsługującą 4k do, który posiada rozdzielczość 1440p. Dokładnie jest to: Acer Predator XB271HU

Moje pytanie brzmi, czy gdy podłącze konsolę do takiego monitora, to nie będzie czarnych pasów po bokach, jakiegoś dziwnego skalowania, które rozmarzę całą grafikę. To samo pytanie tyczy się wersji SLIM, jeśli chciałbym ją podłączyć do telewizora 4k.

@EDIT

prosiłbym któregoś z moderatorów o skorygowanie literówki w tytule, dzięki

Użytkownik buddybuddy edytował ten post 19 czerwiec 2017 - 15:23

• 0

#2 Cepheus119

Cepheus119
  • Entuzjasta

• 531 postów
  • Miejscowość:Sosnowiec

Napisano 21 czerwiec 2017 - 13:33

Witam, ja próbowałem używać PS4 Pro na monitorze Dell U2515H i efekt był bardzo marny. Sprawdzałem różne ustawienia i być może po prostu nie ogarniam ale obraz i czcionki były tak rozmazane, że lepiej wyglądało to na TV FHD.

• 0

i5-7500, MSI B250I Pro, MSI GeForce GTX 1080 Founders Edition, 8 GB HyperX 2400 MHz Fury Black CL15, GoodRAM Iridium Pro 240GB, Samsung 850 EVO 250GB, be quiet! 500W System Power 8, Fractal Design Define Nano S, Razer Blackwidow Mechanical Tournament 2014, Razer Deathadder 2013, Dell U2515H, Creative Gigaworks T3, Creative Aurvana Live! + Recabling, HyperX Cloud

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych