Skocz do zawartości

Telewizor 4K 55" do 4500zł


Recommended Posts

Witam,

Szukam telewizora do pokoju o rozmiarze 55". Myślałem nad ks7000s troszkę ponad budżet ale wydaje mi się, że spełnia wszystkie wymagania oprócz zakrzywionego ekranu. Może nie warto dopłacać i lepiej kupić ue55ku6400 o 2000 tańszy? Ktoś posiada?

 

Rozstawienie: http://www.sketchtoy.com/68166230

Edytowane przez kolorowek123
Link to post
Share on other sites

Testując ostatnio kilka telewizorów o podobnej przekątnej i w podobnej cenie, moją uwagę przykuła seria DX780 Panasonic'a, która mocno staniała na chwilę obecną.

Jest w nich matryca 120HZ, znośnie działające dynamiczne podświetlenie, które na szczęście można wyłączyć i całkiem sprawnie działający układ poprawiający płynność ruchu, którego plusem jest również możliwość całkowitego wyłączenia ;).

 

Moim kryterium były filmy (głównie) i choć wybrałem OLED'a, seria DX780 swoim nienagannym odwzorowaniem czerni i pozostałych barw, które były całkiem naturalne jak na LCD,  spowodowała powstanie niewielkiego dylematu w wyborze. 

 

W sieci jest sporo materiałów do testowania telewizorów, które można sobie pobrać i nagrać na pendrive, z którym to idziemy do marketu i testujemy jakość obrazu w TV.

Ja dodatkowo miałem kilka sampli filmów w różnych rozdzielczościach. Dzięki temu sprawdziłem sobie jak ekrany radzą sobie z różną jakością materiału. 

Trudno będzie latać po marketach z konsolą i podłączać ją do TV, ale wiele marketów chcąc dostosować się do internetu daje możliwość nawet 30 dni na wypróbowanie sprzętu w domu i ewentualnej wymiany lub zwrotu bez podawania przyczyny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...