Skocz do zawartości

Domowe urządzenie wielofunkcyjne do 400 zł


Recommended Posts

Cześć,

Jako, że mój poprzedni EPSON wyzionął ducha potrzebuję nowego urządzenia wielofunkcyjnego w cenie do 400 zł.

 

Zależy mi na tym, żeby było ono tanie w eksploatacji oraz drukowało również w kolorze.

Czytałem, że głównie drukarki marki Brother się pod tym względem opłacają, ale nie chcę kupować w ciemno i wolę się dopytać osób, które naprawdę się na tym znają.

 

Wykorzystanie będzie jedynie domowe, to jakiś wydruk biletu, to zeskanować czy skserować notatki.

 

 

Co myślicie o akcji komputronika z Decathlonem i zakupienie drukarki przykładowo za 479 zł, gdzie piszą, że zestaw tuszy wystarcza na 2 lata?

Edytowane przez kdn1337
Link to post
Share on other sites

Brother jeżeli dużo drukujesz, ponieważ tam tusze starczają nawet na ponad 1000 stron lecz głowica stała, jak zaschnie może być ból. Hp też godne uwagi ale tyle nie druk niemy bo tam 400 czarny kolor 300 oryginał np. 652 tusze komplet oryginałów 70-80 zł. Nowe Epsony brak firmowych zamienników a oryg. strasznie drogi i to że piszą że starczą na 2 lata to chwyt, bo każdy drukuje inaczej i co innego. Wydajność tuszu w stronach zawsze podaje się przy 5% pokryciu strony czyli zazwyczaj tekst.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

A czy dcpj100 nie drukuje tylko na czarno biało? nie bardzo jestem w stanie podać konkretny model w takiej cenie, który drukuje w kolorze, jeśli kolor to nie jest nic ważnego to brother spoko opcja, ale bym polecał model DCPJ105 (ma wi-fi) Eksploatacja brotherów jest często bardzo tania, szczególnie tych atramentowych. Czy tusz starczy na 2 lata to ciężko powiedzieć, zależy ile drukujesz, mi starcza na kilka miesięcy, ale ja dużo dość drukuje, ale tusze kupuję i tak takie po 16zł, więc luz. W sklepie producenta DobreTonery masz dużo tuszy tanich do brothera, marek takich jak m. in jetworld.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...