Skocz do zawartości

Komputer do 4200 zł głównie do csgo


Recommended Posts

https://msi-promotions.com/pl/pl/pages/wintercashback/home Tu masz wszystko napisane .

A odnośnie zasilacza to ten możesz wziąść https://www.x-kom.pl/p/287968-zasilacz-do-komputera-xfx-core-ts-series-550w.html z xkomu.

W xkomie innej dostępnej niż ty podałeś nie ma  :(

Edytowane przez gjuby111
Link to post
Share on other sites

Obie rzeczy się liczą. Ale najważniejsze jest żebyś kupił komputer przed zakończeniem promocji .

Tak za karte dostaniesz 65 zł cashbacku.

A i dostajesz też 2 gry za free https://pl.msi.com/promotion/ghost-recon-wildlands-deluxe-motherboard?utm_source=EU-cashbak&utm_medium=referral&utm_term=&utm_content=PL&utm_campaign=GRW-Bundle i Rocket league.

Edytowane przez gjuby111
Link to post
Share on other sites

 

 

@nos_tro, skąd masz 4,5GHz na i5 6500?

W zasadzie to niecałe 4.5, bo nie udało mi się ustawić stabilnej konfiguracji bez dobicia do 1.4 V. Podkręcałem proca poprzez szynę BCLK co jest możliwe dzięki mikroukładowi w mojej płycie głównej (w tej jak i w całej serii Hyper).   


 

 

na Amazonie mają na stanie.

Chyba nie bardzo:
"W magazynie w dniu 26 czerwiec 2017. " 

Link to post
Share on other sites

W zasadzie to niecałe 4.5, bo nie udało mi się ustawić stabilnej konfiguracji bez dobicia do 1.4 V. Podkręcałem proca poprzez szynę BCLK co jest możliwe dzięki mikroukładowi w mojej płycie głównej (w tej jak i w całej serii Hyper).   

 

No właśnie się dowiedziałem w temacie o kręceniu i5 6400... Jak dozbieram kiedyś te 500 do płyty to może swój i5 6600 coś spróbuję ruszyć ;P Szkoda że nie wiedziałem o tym jak kupowałem obecną płytę ;/

Link to post
Share on other sites

Wygląda to ok. SSD zmień na M8P. Z Hellfire różnie bywa, prędkości skaczą i się grzeje.

Jeżeli chodzi o GPU, ceny są jakie są. Ogólnie ten MSI w tej cenie jest mało opłacalny. Przy budzie z oknem szkoda, że nie ma nawet backplate. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Z ssd to zmienię później jak będę miał dostęp do laptopa a z gtx od msi, dostaję przynajmniej cashback a jest to i tak jeden z nielicznych dostępnych. Bo jest tylko jeszcze gigabyte i evega ale evega tylko na morele jest a na xkom nie ma

Link to post
Share on other sites

Właśnie trochę mi się spieszy bo mój laptop już umiera a nie chciał bym zostać bez kompa bo walczę o wysokie miejsce w rankingu na faceit żeby mieć szansę na awans do fplc.


Więc muszę grać minimum te 3 mecze wieczorem bo inaczej spadnę i nie będę miał zaproszenia na kwalifikacjie 


A i monitor na przełomie września i października jak mój portfel odpocznie po tym zakupie planuję xl2540


@@kajtek.

Link to post
Share on other sites

No to ładnie (ja nie mogę przeskoczyć 8 lvl :D) karta taka dobrana ponieważ najzwyczajniej w świecie jedyna dostępna wczoraj na xkomie była. A co do dysku to kajtek napewno wie co mówi.

Edytowane przez gjuby111
Link to post
Share on other sites

@@nos_tro, Łatwo powiedzieć, poczekać, jak ja potrzebuje pc tak naprawdę od zaraz ;/  


Bo wyniki kompa za 5k, które osiągają po 100fps w cs na integrze mnie nie zachwycają.

Ja na 5 letnim uszkodzonym laptopie mam w granicach 60fps a inwestując w kompa oczekiwał bym skoku wydajności

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...