Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Mała podświetlana klawiatura

mała klawiatura podświetlana nie mechaniczna cicha membranowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 JakubOnline

JakubOnline
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 17 czerwiec 2017 - 21:47

Witajcie,

zrobiłem spory błąd i przy zakupie mebli kierowałem się stylistyką, a nie ergonomią, co przełożyło się na zbyt małe biurko (70cm szerokości) i moja klawiatura logitech g110 musi odejść do rezerwy.

Szukam klawiatury wąskiej podświetlanej i cichej (komputer mam w sypialni więc moja luba często mnie opierdziela za stukanie klawiszami). Komputer zakupiłem według poleceń z tego forum i mam nadzieję, że też jakąś klawiaturę mi polecicie  ;)

Budżet bez znaczenia.

Marka bez znaczenia.

Nie lubię przepłacać.

Na wszelkie pytania z chęcią odpowiem.

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Dodam jeszcze, że bardzo podobają mi się Logitech PRO, Roccat Ryos i Logitech G410, niestety są mechaniczne, a więc za głośne :/

Użytkownik JakubOnline edytował ten post 17 czerwiec 2017 - 21:57

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 6720 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 18 czerwiec 2017 - 22:54

Przepraszam Cię za nic nie znaczący w temacie post,ale naprawdę tak trudno coś znaleźć w internecie ?...

• 0

i5 4670 ; Ga Z87X-UD3H ; MSI 1070 Founders Edition ; Kingston 1600 16 GB ; Thermaltake Smart SE 630W

#3 svanN

svanN
  • Bywalec

• 75 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 01:07

Przepraszam Cię za nic nie znaczący w temacie post,ale naprawdę tak trudno coś znaleźć w internecie ?...

Sorka ale to forum chyba po to jest żeby się pytać. Idąc twoim tokiem rozumowania to 3/4 postów w tym dziale jest nie potrzebne bo w wszystko można znaleźć w internecie. A wracają do tematu jeżeli chcesz cichą klawiaturę to tylko membranowa. Co do modelu to za bardzo nie wiem co ci doradzić poprzeglądaj oferty w sklepach moze jakaś ci wpadnie w oko. Moze coś w tym stylu https://www.x-kom.pl...s-apex-100.html

Użytkownik svanN edytował ten post 19 czerwiec 2017 - 01:08

• 0

#4 JakubOnline

JakubOnline
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 21:29

W moim przypadku chodzi o rozmiar, aktualnie mam logitech g110 i potrzebuję klawiatury węższej o minimum 10 cm, przeglądałem alledrogo ale nie mogę znaleźć klawiatury bez części numerycznej z podświetleniem, która nie byłaby mechaniczna. Stąd pytanie na forum.

• 0

#5 svanN

svanN
  • Bywalec

• 75 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 01:36

niewiem czy są klawiatury membranowe bez numpada jedyna jaką znalazłem na morele to https://www.morele.n...a45534-1255924/ na temat której się nie wypowiem bo nie miałem 

• 0

#6 JakubOnline

JakubOnline
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 18:38

Też ją widziałem, niestety jest mechaniczna.

No nic stwierdziłem, że lepiej będzie kupić nowe biurko. 

Dziękuję za pomoc.

Temat do zamknięcia  ;)

• 0

#7 svanN

svanN
  • Bywalec

• 75 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 00:26

Nowe biurko to najlepsze rozwiązanie.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mała, klawiatura, podświetlana, nie, mechaniczna, cicha, membranowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych