Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Internet na stancji

Najlepsza odpowiedź robocomp, 19 czerwiec 2017 - 14:51

Do kiedy znajomi mają umowę? może jakoś dasz radę "przezimować" na ich necie i potem podpisalibyście coś na lepszego neta razem? Ja nie ufam netowi mobilnemu po tym, jak miałem brać swój... miał być niby nielimitowany, a w umowie jednak kruczek, że kończy się np po 100gb :P a sporo seriali się oglądało 

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 werywolf1

werywolf1
  • Bywalec

• 91 postów

Napisano 17 czerwiec 2017 - 18:47

Witam,
Przeprowadzam się do znajomych, którzy mają słaby internet i chciałbym się dowiedzieć, jakie możliwości mam, bo umowy na ich dom niestety nie mogę zabrać.

Czytałem o mobilnych internetach i tylko ten od T-mobile mi się wydaje dobry, bo bez limitu - jednakże wolę uniknąć korzystania z internetu mobilnego, gdyż potrzebuję stałej prędkości ze względu na prace i nie mogę sobie pozwolić na "zły" dzień. 

Dziękuję za pomoc.

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 6873 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 17 czerwiec 2017 - 18:58

A z jaką firmą mas teraz umowę ?

• 0

i5 4670 ; Ga Z87X-UD3H ; MSI 1070 Founders Edition ; Kingston 1600 16 GB ; Thermaltake Smart SE 630W

#3 werywolf1

werywolf1
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 91 postów

Napisano 17 czerwiec 2017 - 19:04

Nie mam umowy, bo mieszkałem dotychczas z rodzicami (świeżo technikum ukończyłem).

• 0

#4 robocomp

robocomp
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 14:51   Najlepsza odpowiedź

Do kiedy znajomi mają umowę? może jakoś dasz radę "przezimować" na ich necie i potem podpisalibyście coś na lepszego neta razem? Ja nie ufam netowi mobilnemu po tym, jak miałem brać swój... miał być niby nielimitowany, a w umowie jednak kruczek, że kończy się np po 100gb :P a sporo seriali się oglądało 

• 1

#5 werywolf1

werywolf1
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 91 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 23:12

Nie, tak niestety nie mogę, bo o to chodzi, że im ten kitowy net starcza. Ale dowiedziałem się, że dochodzi do nich kabel UPC to sobię kupię fiber 120 bez zobowiązań i gitara - ale dzięki za pomoc, dam plusa i Cię oznaczę jako "rozwiązany".

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych