Skocz do zawartości

Komputer przechodzi w tryb uspienia przy ladowaniu WIN 10


Recommended Posts

Witam mam pewien problem z ktorym jak dotad sie nie spotkałem, mianowicie gdy wlaczam komputer przez chwile pojawia sie koleczko ladowania systemu Win10 a za chwile tak jakby komputer przeszedl w stan uspienia i du*a czarny ekran. Przekladalem karte do innego komputera i zero problemu. Mial moze kto kiedys podobny prolbem?


 


1.Konfiguracja komputera: 


- Plyta gigabyte B85M-D3H


- I5 4460


- AMD R9 280X


- 12 GB RAM 3x4GB Crucial


- PSU - Corsair VS500


2.System operacyjny: Windows 10 64bit


4.Używany program antywirusowy: ESET NOD 32


5.Wykonane czynności w celu naprawy problemu: Flash biosu plytu głownej


 


Link to post
Share on other sites

Będąc w systemie na karcie NVIDIA odinstaluj sterowniki do AMD i jeżeli masz AMD Catalyst to też odinstaluj. Wymień karty i uruchom Windowsa, powinien sam zainstalować sterownik grafiki. Miałem problem z aktualizacją Windowsa 10, pojawiał się komunikat o niezgodności z Catalyst.

Link to post
Share on other sites

Będąc w systemie na karcie NVIDIA odinstaluj sterowniki do AMD i jeżeli masz AMD Catalyst to też odinstaluj. Wymień karty i uruchom Windowsa, powinien sam zainstalować sterownik grafiki. Miałem problem z aktualizacją Windowsa 10, pojawiał się komunikat o niezgodności z Catalyst.

Probowalem tak zrobic najlepsze bylo to, ze gdy wlozylem karte od NVIDI na dysku nie bylo rzadnych sterownikow od AMD, mysle jeszcze nad powrotem do ustawien fabrycznych Windowsa

Link to post
Share on other sites

 

 

mysle jeszcze nad powrotem do ustawien fabrycznych Windowsa
Lepiej będzie jak pobierzesz najnowszą wersję Windows 10 i wykonasz czystą instalację. Przywrócenie do ustawień początkowych może być problematyczne ze względu na to system otrzymał kilka poważniejszych aktualizacji ze zmianą wersji kompilacji włącznie i nie jest tym samym systemem, którego obraz do przywrócenia został utworzony przy pierwszej instalacji. Tu link do systemu: https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10
Link to post
Share on other sites

Lepiej będzie jak pobierzesz najnowszą wersję Windows 10 i wykonasz czystą instalację. Przywrócenie do ustawień początkowych może być problematyczne ze względu na to system otrzymał kilka poważniejszych aktualizacji ze zmianą wersji kompilacji włącznie i nie jest tym samym systemem, którego obraz do przywrócenia został utworzony przy pierwszej instalacji. Tu link do systemu: https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

System wgrany na nowo po formacie. Wrocilem do WIN 7, hmm.. i znalazlem ciekawy problem, kiedy podlaczylem karte bez instalacji sterownikow wszystko chodzilo super, do momentu az zainstalowalem sterowniki, karta nagle nie chce wstac przy utuchamianiu WIn. (czarny ekran).. jakies pomysly?

Wydaje mi sie ze karta traci swoj zywot, tak to teraz wyglada po usunieciu sterownikow dziwne paski.(karta dziala)

 

http://vlep.pl/sh74wf.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...