Skocz do zawartości

Zewnętrza karta muzyczna do 600zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez bleck55,

Recommended Posts

Sprzęcik dojechał, rozpakowałem, podłączyłem, przesłuchałem i odnoszę wrażenie jakby słuchawki grały bardziej przestrzennie i sam dźwięk był bardziej barwny, nie wiem jak tam to dokładnie nazwać po "waszemu" ;) , ale wrażenia jak najbardziej pozytywne, no prócz 1100zł które musiałem wydać  %-)

Link to post
Share on other sites

Dźwiękówka będzie Ci działać długimi latami, więc te 1000zł z czasem przestanie boleć. Zawsze większy wydatek na pierdółkę boli na początku :P

Karta pod usb jest uniwersalna w przeciwieństwie do tych wewnętrznych. Pojedziesz na jakąś imprezę do znajomych gdzie wiesz, że będzie muzyka. Wpinacie do laptopa i BUM :D

Fajnie, że kolejna zadowolona osoba  :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

 

 

Jakiś odpowienik tego Aune s1x z tej strony

Jeżeli Ci chodzi o porównanie stricte pod względem jakości dźwięku to możesz w sumie z góry odrzucić wszystko poza Creative'em X7, bo tego nie widziałem na oczy jeszcze, nie wiem jak gra.

 

Dla przykładu, te ampy od Sennheisera są kompletnymi kaszanami pod względem oferowanej jakości do ceny. Miałem niewątpliwą "przyjemność" testować model GSX1000 (za skromne 180 funtów) u kumpla. Grają... porównywalnie do integry z jego kompa (czip z ASUSa Hero VIII), dźwięk z mikrofonu (Senn Game Zero) brzmiał co najmniej dziwnie tj. przekształcał głos na taki o zupełnie innej tonacji, a sam wbudowany wzmacniacz podobno (tego nie mieliśmy jak sprawdzić) ma problem ze wszystkim powyżej 150ohm. No i klasyk w postaci wymuszonego 7.1 w słuchawkach :>

 

Już lepiej za połowę tego kupić sobie AIMa, lub poszukać używanego Aune X1S.

Link to post
Share on other sites

Czyli tak naprawdę nie ma nic wartego polecenia :/ akurat będę u nich robił zakupy i chciałem od razu dodać kartę na USB bo mi brakuje portów pcie i używam "karty" za 5f

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...