Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Mam taki problem. Otrzymałem z serwisu taką instrukcję do aktualizacji firmware:

 

Oprogramowanie proszę pobrać z poniższego linku:

https://drive.google.com/open?id=0B863-FR51pdqSWh3UUNUUzZVenc

 

Instrukcja instalacji oprogramowania:

1. Pobierz plik i rozpakuj na komputerze

2. Sformatuj kartę microSD (nie większą jak 4GB) w formacie FAT

3. Wyłącz nawigację. Skopiuj rozpakowane pliki na kartę pamięci microSD.

4. Podłącz nawigację GPS do ładowarki sieciowej, włóż do slotu kartę pamięci ze skopiowanymi plikami, a następnie za pomocą rysika naciśnij przycisk Reset w urządzeniu - zostanie uruchomiony proces wgrywania oprogramowania.

5. Po zakończeniu procesu urządzenie zrestartuje się.

6. Należy przeprowadzić kalibrację ekranu. Kalibrację należy zatwierdzić poprzez kliknięcie rysikiem w dowolne miejsce ekranu.

7. Należy ustawić ścieżkę dostępu do oprogramowania nawigacyjnego.

 

 

Kupiłem kartę 2GB micro SD pobrałem pliki rozpakowałem i zatrzymałem się na kroku 4 bo po wciśnięciu "reset" nawigacja się wyłącza i nic się nie dzieje. Może ktoś z Was zna rozwiązanie problemu.

Dzięki

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niestety jeszcze walczę z tym :-(

 

Chciałbym także usunąć auto mapę z urządzenia i zainstalować na karcie micro SD tym razem. I tu pytanie:

 

czy jeżeli podłączę nawigację do komputera i pojawi się jako pamięć flash powiedzmy dysk "F" i ja to sformatuje (fat32) to czy skasuję wtedy także oprogramowanie urządzenia?

 

Bardzo proszę o pomoc i radę bo nie chcę zepsuć.

Pozdrawiam 
 

Edytowane przez dinokajman
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...