Skocz do zawartości

Wybór nowego routera (ASUS RT-AC53).


Recommended Posts

Korzystam w domu z tego routera (ASUS RT-AC53) i muszę napisać, że się sprawdza. Zasięg jest bardzo dobry, zarówno w pokoju piwnicznym, jak i na parterze i pierwszym piętrze. Nie przerywa, nie mam problemów z łącznością. Używam go już od kilku miesięcy i nie miałem nigdy żadnych problemów.

Link to post
Share on other sites

Słyszałam dużo pozytywnych opinii - dobry zasięg, łatwa konfiguracja etc.

Takie opinie są w zasadzie mało warte bo coś takiego napisze każdy początkujący który sobie kupił router i będzie to pewnie dotyczyć większości routerów o rozsądnej konstrukcji.

Link to post
Share on other sites

Takie opinie są w zasadzie mało warte bo coś takiego napisze każdy początkujący który sobie kupił router i będzie to pewnie dotyczyć większości routerów o rozsądnej konstrukcji.

Dlatego właśnie założyłam temat i pytam. Tak naprawdę nie oczekuję od routera zbyt wiele. Nie bawię się ustawieniami więc interesuje mnie dobry zasięg i bezawaryjność. Kiedyś miałam router, który ciągle się rozłączał i było to irytujące.

Link to post
Share on other sites

Miałem

1043ND - działał stabilnie, był łatwy w konfiguracji i miał dobry zasięg

C5 - działał stabilnie, był łatwy w konfiguracji i miał dobry zasięg

Mam

R6400 - działa stabilnie, jest stosunkowo łatwy w konfiguracji (ma 'kanciasty' interface za co należy się minus, ale generalnie nie ma problemów z konfiguracją) i ma dobry zasięg

U rodziców pracuje

WRT-300 - działa stabilnie, jest łatwy w konfiguracji i ma dobry zasięg

 

Naprawdę te cechy o których piszesz ma przeciętny przyzwoity router a płaci się często za brand albo funkcje dodatkowe.

 

Co do bezawaryjności - wszystko się psuje. Jak ktoś nie ma większej statystyki to wystarczy, że zepsuł mu się jeden router i powie, że taki a taki model się psuje.

 

Pasuje Ci ten Asus, dwa porty LAN wystarczą i akceptujesz cenę? No to kupuj. Nie ma się nad czym zastanawiać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...