Skocz do zawartości

Telefon do 1800zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jutjub,

Recommended Posts

Witam!
Szukam telefonu dla znajomej, a że sam niezbyt znam się na sprzęcie to wolę zapytać tutaj. Górna granica cenowa to 1800zł. Jej wymagania to dobry aparat (tylni oraz przedni) i bateria, co do reszty to brak jakichś szczególnych. Jedynie raczej "byle jak najlepszy"  :D Żeby nie trzeba było modyfikować systemu. W sensie jego reinstalacja lub instalacja nowego. Zastanawiałem się nad tymi: 

1. ASUS ZenFone 3 - 4GB RAM/ 64GB pamięci 
2. HUAWEI Nova/ HUAWEI Nova Plus (chociaż o tym mało słyszałem)
3. LG G5 SE
4. HUAWEI G8
5. Sony Xperia XA1 Ultra Dual Sim
6. LG G4 
7. HONOR 8

8. HTC 10

A może jest coś lepszego w tej cenie? Prosiłbym o opinie i pomoc. :D

@EDIT: Znajoma chciałaby, żeby kosztował mniej niż te 1800zł, bo to jest taka "ostateczność" 

 

Edytowane przez Sanarock
Link to post
Share on other sites

Skoro aukcje wchodzą w grę to szukaj S7,bo to będzie najlepszy wybór.Będziesz miał smartfon z aparatem ze ścisłej czołówki fotosmartfonów,do tego topowa wydajność i dobra bateria.

http://allegro.pl/nowy-samsung-g930f-galaxy-s7-4gb-ram-32gb-gold-i6786148342.html To? Czy coś innego?

 

@EDIT: Znajoma chciałaby, żeby kosztował mniej niż te 1800zł, bo to jest taka "ostateczność" 

Edytowane przez Sanarock
Link to post
Share on other sites

Uważaj lepiej na tego HTC 10 bo możesz się naciąć i kupić wersję lifestyle. A jeśli chodzi o porównanie HTC 10 vs Honor 8 to trudno powiedzieć. HTC na pewno będzie wydajniejszy ale Honor na 100% zrobi ładniejsze zdjęcia. HTC słynie z dobrej optymalizacji. Ja osobiście wybrałbym Honora.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...