Skocz do zawartości

Czy Sharkoon B1 to dobre słuchawki?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Rust Cohle,

Recommended Posts

Witam. Tak jak w tytule, chciałbym się dowiedzieć czy słuchawki Sharkoon B1 są dobre? Czytałem, że HyperX Cloud 1 (nie podobają mi się) są dużo lepsze. Czy to prawda? Nie chodzi mi o dane na papierze, bo tam wszystko wygląda super. Słuchawki B1 bardzo mi się spodobały z wyglądu ale nie wiem jak z brzmieniem. Chciałbym poznać opinię kogoś, kto miał z nimi do czynienia. Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Świetne są, sam ostatnio sprzedałem właśnie HyperX i kupiłem te Szarkuny, wygląd mają meeega, i bassem nieźle przywalić potrafią. Ja bym się nie zastanawiał. Ale głównie wygląd, to jest to, czego od słuchawek powinno się głównie oczekiwać, bo dźwięk jest i tak taki sam w każdych, czy to jakichś za 1000 czy tych Szarkunach.

Edytowane przez katystopej
Link to post
Share on other sites

Na początku zwątpiłem, ale czytając dalej spadłem z krzesła :D

Nikt raczej ich nie miał. Z budowy są bardzo podobne do cloudów i reszty z tej rodziny. Może jest to jakiś kolejny rebrand. Zamów sobie i sprawdź czy Ci pasują. Jak nie to oddaj. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tylko pamiętaj o jednym jak to powiedzieli w kabarecie Tey z pustego to i salmonella nie naleje. Jak kupujesz słuchawki za 269 zł to dostaniesz słuchawki za 269 a nie za 1000. Malutkie chińskie rączki potrafią wiele ale materiałów nie przeskoczą i np te pady to na kilometr widać że będą grzały w uszy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

chciałbym się dowiedzieć czy słuchawki Sharkoon B1 są dobre? Czytałem, że HyperX Cloud 1 (nie podobają mi się) są dużo lepsze. Czy to prawda? Nie chodzi mi o dane na papierze, bo tam wszystko wygląda super. Słuchawki B1 bardzo mi się spodobały z wyglądu ale nie wiem jak z brzmieniem. 

 

Znalazłem i testowałem je ostatnio w pewnym salonie bo też mnie zainteresowały, niestety HyperXów nie mieli żeby porównać. Słuchawki są przede wszystkim mega wygodne, skóra na tych "obiciach" nauszników bardzo przyjemna w dotyku, miękka. Same nauszniki mogłyby być nieco większe. Pałąg metalowy, regulowany, pokryty gąbką skóropodobną, równieź miękką. Kabel modularny, możliwość podłączenia pilota.

Co do dźwieku: jak mówiłem, nie wiem jak grają Couldy, porównanie mam do SteelSeries Siberia 200. Sharkoony wypadają lepiej, dźwięk czysty, dobre wyciszenie otoczenia. Basy ok, góry też nie brakuje; w muzycie pop, rock, rap dają radę, trochę gorzej w utworach gdzie jest dużo instrumentów (muzyka klasyczna), ale może to subiektywne odczucia. 

Według mnie za słuchawki w tej cenie będziez zadowolony ale wiadomo, warto byłoby wcześniej przetestować przed zakupem. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...