Skocz do zawartości

Mały, lekki i poręczny sprzęcior


Recommended Posts

Cześć, co sądzicie o MacBooku 12 w wersji z 2016 roku, interesuję mnie najmocniejsza wersja z CPU M7, 8gb RAM i SSD 512GB, sprzętu używam ponad 12 godzin dziennie do różnych zastosowań. m.in. administracja serwerów linuksowych, netflix, czasami grywam w stare lub mało wymagające gry pokroju minecraft, gta vice city, san andreas - głównie klasyki, nic szczególnego. Szukam sprzętu na wiele lat, Macintosh podoba mi się ze względu na autopsję ( trochę już czasu używam macOSa, ale na zmianę z windowsem i linuksem ), windows jest ładny ale nie podoba mi się polityka microsoftu, używam często przeróżnych dystrybucji linuxa, które z kolei fajnie współpracują z macbookami. Stałej pracy ńi mam, głównie się edukuję, niedługo w szkole rozpoczynam naukę programowania, więc też dojdzie do moich "zajęć", sporo także oglądam przeróżnych filmów, ogólnie zastosowanie bardzo ogólnikowe z nastawieniem na granie, ale tylko w stare klasyki ( gram na padzie od PS4 ). Ogólnie jestem również zainteresowany innym sprzętem nie tylko jabłko, ale nastawiam się w takim wypadku tylko na linuxa. Mimo moich szerokich jako tako zainteresowań - na sprzęcie nie znam się jakoś wybitnie, dlatego jestem ciekaw waszych opinii, budżet mam bardzo elastyczny, ale nie chciałbym wydawać fortuny. w/w macbook wchodzi w grę tylko jako używany, bo tylko taki kosztuję normalną cenę.

 

Na dzień dzisiejszy używam sprzętu z 4gb ramu i wiem że to za mało... Mieszczę się, ale w granicach. :P

Link to post
Share on other sites

Nie lepiej kupić polisingowy sprzęt z lepszym procesorem czy to ma być mac?

Sam nie wiem, maca też bym brał używanego bo tańszy. Macintoshe mają też taką zaletę że są porządne wykonane i ładne, ale stare thinkpady również takie są. Nie znam innych alternatyw dlatego podałem Macintosha.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...