Skocz do zawartości

Wadliwy wyświetlacz prośba o opinie


Recommended Posts

Witam zakupiłem na allegro wyświetlacz do xiaomi redmi note 2. Niestety na wyświetlaczu zaznaczam na wyświetlaczu który jest sklejony z dygitalizerem jest pęknięcie. Sprzedawca odmawia realizacji reklamacji twierdząc że to z mojej winy. Proszę o opinie czy widoczna na zdjęciu wada faktycznie jest typowa dla uszkodzeń takich jak upadek dodam że poza ta wadą od strony wyświetlacza nie ma najmniejszych uszkodzeń. Chciał bym się odwołać ale potrzebna mi opinia kompetentnej osoby najlepiej kogoś kto pracuje w serwisie i nie jedno widział. Osobiście trochę się bawię z telefonami i widziałem już uszkodzone wyświetlacze po upadku ale wydaje mi się że powstanie takiej krech bez uszkodzenia dygitalizera jest nie możliwe. 

 

http://imageshack.com/a/img924/9291/4NqfVV.jpg

http://imagizer.imageshack.us/a/img924/4449/dg2SVj.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Chcesz powiedzieć, że zamontowałeś na telefon wyświetlacz, który miał pęknięcie, które było widoczne po rozpakowaniu?

Jakoś mi się w to wierzyć nie chce.

Nie masz już co liczyć na jakikolwiek zwrot, bo wygląda na to, że sam uszkodziłeś wyświetlacz podczas montażu.

 

I tak, możliwa jest normalna praca digitizera nawet z tego typu pęknięciem. Już nie takie widziałem.

Link to post
Share on other sites

Mi też wierzyć się nie chce,jak mogłeś nie widzieć pęknięcia i zamontować taki wyświetlacz.Teraz to już po ptokach,bo nawet jeśli to nie Ty uszkodziłeś ten wyświetlacz,to nie udowodnisz tego,że był on już wcześniej uszkodzony.

Nie montowałem go przypasowałem tylko i odpaliłem wtedy zobaczyłem kreskę. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...