Skocz do zawartości

Laptop chłodzony wodą - brak nazwy projektu ;)


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Projekt uzupełniają :

Pamięci Kingston HyperX DDR4 2400MHz 16GB x 2

Dyski SSD:
1 Dysk  - WD BLACK2 128GB SSD / 1TB HDD,
2 Dysk  - Samsung Evo 840 1TB,
3 Dysk - Crucial M.2 (Sata) SSD MX300 275GB,
4 Dysk - Apacer Z270 M.2 PCIe GEN 3 x 4 240GB

Tak że podziękowania dla sponsorów ;)

JL2CCU9.jpg

T2nUZkW.png

kjQTd8i.jpg

0nFIO7t.jpg

ycmJdM6.jpg

Jutro wkładamy graty, wycinamy loga, i finalna sesja w weekend ;)


W końcu musiał nadejść ten dzień  -  

ZYhAUb8.jpg


Chciałbym serdecznie podziękować marce SMART7 oraz sklepowi Xtreem.pl za wsparcie w tym wyjątkowym projekcie ;).

 

isyrpC4.png

 

 

Bez Was nie byłbym wstanie wykonać tak unikalnego projektu jakim jest laptop chłodzony wodą. Dziękuje jeszcze raz za zaufanie .
rfhZzsO.jpg

Loga wycięte i czekają na lakierowanie i montaż. Niestety montaż dysków nie wypalił z przyczyn „lichej pogody”  jako że przemieszczam się motocyklem nie byłem wstanie pojechać do rodziców aby dokończyć projekt ;) (lało bardzo mocno)  ale nadrobimy w weekend ;)


powoli składamy z siostrą ;)

thU53cJ.jpg

WFvWhXD.jpg

więcej zdjęć później podczas zakończenia projektu ;)


projekt skończony !

zIiyqrT.jpg

AJDozaG.jpg

TYmDmWF.jpg

tG0Fo8h.jpg

q1t0KVt.jpg

btKKKaY.jpg

Finalne zdjęcia i podsumowanie całego projektu postaram się dodać jutro ;)

 

------------------------------------------------------------------


10.10.2017

 

9JkjgGW.jpg

 

Chciałbym serdecznie ogłosić Wszystkim, zarówno tym którzy wspierali mnie podczas budowy tego projektu, jak i również tym co mówili „no jak to przecież nie będzie działać” –  tak ! projekt został ukończony i nawet działa ;) ale po kolei…

 

EIq6GhB.jpg

 

Jeszcze raz chciałbym serdecznie podziękować marce SMART7 oraz sklepowi Xtreem.pl za wsparcie w tym wyjątkowym projekcie. Wiem że się powtarzam, ale bez Was nie byłbym wstanie wykonać tak unikalnego projektu jakim jest laptop chłodzony wodą. Dziękuje jeszcze raz za zaufanie – mam nadzieje że to nie pierwszy i nie ostatni Nasz wspólny projekt.

 

mICDy5i.jpg

 

lC9BqiG.jpg

 

55BvHYt.jpg

 

idv8c8n.jpg

 

8M7cJDV.jpg

 

Podziękowania się również należą innym marką, które wsparły projekt w postaci dysków SSD  jak i pamięci RAM (HyperX, WD, Samsung, Crucial i  Apacer).

 

2dlwf3i.jpg

 

4vqLdJj.jpg

 

XYPQiwo.jpg

 

Nie mógłbym też zapomnieć o sklepie Aquatuning.de, marce Alphacool jak i również Phobya – dzięki nim laptop otrzymał podzespoły do chłodzenia wodnego.

 

Na samym końcu chciałbym serdecznie podziękować wszystkim tym co wchodzili w temat i komentowali moje postępy w pracy - tak właśnie Wy motywujecie mnie najbardziej !

 

Projekt oparty jest na laptopie SMART7 (clevo P775DM)

 

Na płycie jest procesor I76700K, który został przez mnie oskalpowany (pod czapką zaaplikowałem ciekły metal), chłodzenia zostało ulepszone ( zwiększony docisk oraz polerowanie) a za wyświetlanie obrazu odpowiada jeszcze całkiem żwawy GTX 980M z 8GB ramu.

 

W środku znajdziemy również:

Pamięci Kingston HyperX DDR4 2400MHz 16GB x 2

 

Dyski SSD:

1 Dysk - WD BLACK2 128GB SSD / 1TB HDD,

2 Dysk - Samsung Evo 840 1TB,

3 Dysk - Crucial M.2 (Sata) SSD MX200 250GB,

4 Dysk - Apacer Z270 M.2 PCIe GEN 3 x 4 240GB

 

Projekt zacząłem 10.04.2017 i skończyłem 10.10.2017. Projekt pochłoną również sporą ilość czasu – ponad 100 roboczogodzin! Nie przedłużając zapraszam Was na Finalna sesje zdjęciową, która znajduje się  poniżej :

 

V5I81M9.jpg

 

qXQQ7ih.jpg

 

7cIQ9du.jpg

 

qAtydGi.jpg

 

tqKvpBw.jpg

 

FpZCz6m.jpg

 

yZApijV.jpg

 

fycCqzy.jpg

 

GyKdzkU.jpg

 

No nic – to już wszystko ! Do następnego projektu – mam już parę pomysłów, które mógłbym zrealizować – mam nadzieje że szybko będę mógł się z Wami nimi podzielić  ;)

Edytowane przez rafbgo
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...