Skocz do zawartości

Internet radiowy testy porady opinie:)


Recommended Posts

Witam od paru dni mam internet radiowy(na okres próbny) i chciał bym was spytać czy sa jakieś fajne testy czy tylko zwracać uwagę na ping pobieranie wysyłanie?

 

Główny internet to netia(mam ok 4-5km do centrali) i mam ok 4mb i w speed test ok 20-40 pingu w cs ok 58-70

 

Radiówka ma 6mb w speed test 15-36 pingu(miałem 1 dnia wieczorem skok do 100+pingu i nawet od razu do gościa zadzwoniłem ze rezygnuje ;D ale kazał poczekać bo internet był wtedy założony z 2h wcześniej i jeszcze podobno nie wszystko ustawione, po tym sie trochę wkurzyłem i sporo czasu nawet jej nie odpalałem  lecz teraz od 2-3 dni widzę ze ładne pingi itd sa, sprawdzę jeszcze na weekendzie jak to wyjdzie, na chwile obecna pingi w cs 42-55)

 

I pytam o dokładniejszy test bo obawiam się żę będą bardzo wysoki pingi wieczorami jak tego 1 dnia w cs ponad 300, i wtedy wiadomo nie da się grać oraz z internetu ciężej korzystać :(

 

Oraz możecie sie wypowiedzieć na temat radiówek czy to nadal tragedia czy nie do końca(wiem ze u dziewczyny radiówka bardzo fajna, pobieranie cały czas 12mb, wysyłanie 3mb, pingi w cs 38-50, calutki czas tak trzyma i praktycznie 0 problemów)

 

Test pingu podałem na przykładzie cs i speed testu bo to od dłuższego czasu monitoruje(na netii) to wiem jakie mam wyniki, lecz nie jestem jakimś nałogowym graczem cs wręcz przeciwnie;D 

Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites

 

 

Oraz możecie sie wypowiedzieć na temat radiówek czy to nadal tragedia czy nie do końca(wiem ze u dziewczyny radiówka bardzo fajna

Wiele zależy od operatora, obciążenia nadajnika, ile pośrednich nadajników jest przed tym z którego Ty się łączysz.

Ważna jest też odległość od nadajnika, bo jak daleko to przy gorszej pogodzie może się pogorszyć.

Testuj intensywnie, o różnych porach dnia w różne dni tygodnia. Zwracaj uwagę na pingi i prędkości.

Popytaj najbliższych sąsiadów (którzy korzystają z tego samego internetu co ty jak u nich się sprawuje.)

I podejmij męską decyzję.

Link to post
Share on other sites

Wiele zależy od operatora, obciążenia nadajnika, ile pośrednich nadajników jest przed tym z którego Ty się łączysz.

Ważna jest też odległość od nadajnika, bo jak daleko to przy gorszej pogodzie może się pogorszyć.

Testuj intensywnie, o różnych porach dnia w różne dni tygodnia. Zwracaj uwagę na pingi i prędkości.

Popytaj najbliższych sąsiadów (którzy korzystają z tego samego internetu co ty jak u nich się sprawuje.)

I podejmij męską decyzję.

no to tak nadajnik mam tak z 4-5km od siebie(bo mam tez blizej ale podobno on gorszy bo coś go może przysłaniać, kolega ma tez taki internet i on ma od nadajnika z 100-500 metrów i u niego były nieraz spore pingi ale to wieczorem, a u mnie o dziwo na razie cały czas malutkie)

wiem tylko, że jakbym sie nawet zdecydował na ten internet to na pewno na bezterminową umowę i stary internet z miesiąc dwa bym zostawił zostawił;D i tez do gościa muszę zadzwonić bo miało być od 22 do 10 rano 10 mb a cały czas jest 6 nie ważne która godzina

Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...