Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej wszystkim.

Posiadam wbudowany w płytę główną moduł Bluetooth. Ostatnio wymieniałem części więc zainstalowałem na świeżo Windows 10 (1703).

Dokładnie pamiętam, że zaraz po instalacji w menadżerze urządzeń jak i w pasku Bluetooth był.

Wyłączyłem tylko ikonę z paska i przez tydzień-dwa poszło w zapomnienie aż do dzisiaj kiedy chciałem go użyć.

Chcę podłączyć coś pod bluetooth a Windows na to, że nie znaleziono modułu.

Wchodzę w menadżer a tutaj również modułu brak na liście.
Od razu mówię, że zero śladu a nie brak sterowników - jakby zwyczajnie nie był podłączony.

Wchodzę do BIOS i widzę, że bluetooth jest włączony.

Jakieś pomysły co można zrobić oprócz świeżej instalacji?

Link to post
Share on other sites

Bios, wyłącz bluetooth. Uruchom system chociaż na moment, jeśli instalowałeś sterowniki do niego ręcznie - usuń. Bios, włącz moduł. Zobacz, czy wykryje go na nowo.

 

Nic to nie daje. Próbowałem. Teraz spróbowałem jeszcze raz dla pewności.

Link to post
Share on other sites

W menadżerze moduł może być na samej górze jako bluetooth, w sieciowych, albo w usb/magistrali szeregowej.

Mogłeś podpiąć coś pod usb na płycie i zająłeś łącze. Na P8P67 bluetooth działał mi tylko, jeśli usb obok były wolne.Free-shipping-computer-motherboard-origi

Link to post
Share on other sites

W menadżerze moduł może być na samej górze jako bluetooth, w sieciowych, albo w usb/magistrali szeregowej.

Mogłeś podpiąć coś pod usb na płycie i zająłeś łącze. Na P8P67 bluetooth działał mi tylko, jeśli usb obok były wolne.

 

Problem załatwiony. Coś się w BIOSie 'potentegowało'. Zainstalowałem świeży Windows 10 i też nie widział Bluetooth.

Clear CMOS załatwiło sprawę. Dziwne bo ustawienia Bluetooth w BIOS to tylko włącz lub wyłącz.

 

Temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites
  • 3 lata później...

witam wszystkich serdecznie ja również mam problem z z funkcja bluetooth u mnie natomiast po ponownym zainstalowaniu windows 10 w funkcji bluetooth nie widoczny jest przelacznik do wlaczania blutooth funkcja bluetooth jest ale w menadzerze urzadzen nie widac ikonki bluetooth  przez co nie moge podlaczyc sluchawek instalowalem juz rozne sterowniki ale na tym koniec fiasko jezeli ktos ma na ten temat wiedze prosze o podzielenie sie nia ze mna

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...