Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Gry się źle skalują

#amd #sterowniki #skalowanie #kartagraficzna #gry #4:3

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ProfesorTwister

ProfesorTwister
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 09:28

Witam, mam problem. Mianowicie od momentu kiedy zrobiłem format komputera i zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej AMD Radeon R9 200 Series to w momencie gdy w sterownikach włączę "skalowanie GPU" i przełączę tryb skalowania na "zachowaj współczynnik proporcji" to nadal mi rozciąga na cały ekran mimo, że mam w grze włączone na 4:3. Robię też to poprzez wejście w "gry", "Counter-Strike: Global Offensive" (Bo właśnie o tą grę mi chodzi), "opcje profilu" i tam też skalowanie ekranu zamieniam na "zachowaj współczynnik proporcji" to dalej mi rozciąga do 16:9. Posiadam Windowsa 10. Proszę o pomoc jak zrobić, żeby mieć 4:3 z black barsami?

Edit:

Przenoszę do problemów

raf.

• 0

#2 piwot

piwot
  • Entuzjasta

• 506 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 09:32

A co z ustawieniami monitora, próbowałeś tam pozmieniać aspekt?

• 0

CPU: AMD Ryzen 5 1600           GPU: GTX 1060           MOBO: Asus Prime B350-PLUS

RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB         SSD: GoodRam Iridium Pro 240GB           HDD: WD Blue 1Tb

PSU: Vero L2 Cooler: Fera 3           Case: Aquarius X70W

Monitor: BenQ XL2411T           OS: Windows 10

Pomogłem? Daj mi plusik, to nic nie kosztuje ;)
Oprogramowanie i strony www w infosun.pl

#3 ProfesorTwister

ProfesorTwister
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 09:35

A co z ustawieniami monitora, próbowałeś tam pozmieniać aspekt?

W monitorze też próbowałem wszystkiego i niestety nic nie pomagało

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: #amd, #sterowniki, #skalowanie, #kartagraficzna, #gry, #4:3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych