Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, chcę zrobić wymianę z karty graficznej GeForce GTX 660 na GeForce GTX 1070

Mam tylko obawy czy wszystko będzie ok, czy będzie pasowała i wgl.

Płyta główna : Asus z97-p

Obudowa: Phantom p400s

Zasilacz: 660 wat

Dokładnie ta karta graficzna: 

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie zamierzam podkręcać

To po co Ci karta, która tak po prawdzie bardzo dobrze nadaje się do OC kosztem kultury pracy. Weź już lepiej jakieś MSI Gaming X lub Palita JS/SJS/GR(tylko nie dual) - jak nie zamierzasz podkręcać to już wybierz coś z nienaganną kulturą pracy.

 

 

 

Zasilacz nie pamiętam jak się nazywa

Wkładasz tam taki sprzęt na własną odpowiedzialność - nie wiemy co tam siedzi.

Link to post
Share on other sites

To rusz się i zobacz!Jeżeli Tobie się nie chce sprawdzić, to nam może się nie chce 

Zasilacz SilentiumPC Deus M1 650W PSU 80Plus Bronze Modular 4xPEG SPC089

Nie że mi się nie chce...

Nie było mnie w domu nie miałem jak sprawdzić, może grzeczniej nie znasz sytuacji to kultury trochę.

To po co Ci karta, która tak po prawdzie bardzo dobrze nadaje się do OC kosztem kultury pracy. Weź już lepiej jakieś MSI Gaming X lub Palita JS/SJS/GR(tylko nie dual) - jak nie zamierzasz podkręcać to już wybierz coś z nienaganną kulturą pracy.

 

 

 

Wkładasz tam taki sprzęt na własną odpowiedzialność - nie wiemy co tam siedzi.

A co do podkręcania, nie jestem pewny czy będę podkręcał ponieważ aktualnie nie wiem jak i już wolałem napisać że nie będę

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiesz już wszystko: zasilacz da radę, a Crout podał najciekawsze modele. Wybierz najtańszy, bądź pasujący Ci najbardziej i zwróć uwagę na grubość układów od Palita (na mojej płycie miałem problem z podłączeniem dysków, gdyż karta zasłoniła złącza). Przy okazji fajna buda :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chciałem, ale nie zdążyłem... :/

Tak czy inaczej, życzę powodzenia :)

Dziękuje wszystkim za pomoc. To już wszystko co chciałem się dowiedzieć.

 

Wiesz już wszystko: zasilacz da radę, a Crout podał najciekawsze modele. Wybierz najtańszy, bądź pasujący Ci najbardziej i zwróć uwagę na grubość układów od Palita (na mojej płycie miałem problem z podłączeniem dysków, gdyż karta zasłoniła złącza). Przy okazji fajna buda :)

Dzięki, długo szukałem budy

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...