Skocz do zawartości

Smartfon do ~2000zł (wydajność, pojemność)


Recommended Posts

Witam, planuję kupno nowego smartfona , gdyż mój z2 choć świetny to już się wysłużył ;)

Dysponuje budżetem do około 2200zł.

Zależy mi w dużej mierze na wydajności i pamięci, gdyż telefon powinien posłużyć przynajmniej 3 lata ;)

Oczywiście ważną sprawą jest także aparat.

Podkreślam, że interesuje mnie tylko Android :D

Rozglądając się na rynku to parametry które powinien mieć przynajmniej : 

- 4/6 GB RAM

- 64/128 GB pamięci wbudowanej , choć wolałbym więcej, gdyż bardzo często mi jej brakuje ;)

- wyświetlacz >= 5,5 cala

- bebechy typu Snap 821 i Andreno 530 byłyby fajne ;)

- fajne usprawnienia producenta.

 

Moje typy:

- Oneplus 3t 6/128 (wydajnosc i cena na plus, gdzie w markach typu samsung i lg dostaje mała pamieć i ram.)

- xiaomi mi 5s plus (mniejsza cena, podobna specyfikacja.)

- xiaomi mi note 2 (świetne te zaoblone kanty, lecz podobno są bez zastosowań poza estetyką.)

- xiaomi mi mix ( cenowo lekko odbiega, a ponadto nawet w najniższej opcji kosztuje troszkę więcej.)

 

Proszę o pomoc i ocenę opłacalności a także dodanie czegoś do listy ;)

Z góry dziękuję ;)

Edytowane przez Trojanek
Link to post
Share on other sites

Z tego co widziałem to ten Honor to biedniejszy brat p10 ale z tym samym aparatem, no i zapowiada się mniej więcej za dwa miesiące w Polsce. No i ekran 5,15 to jednak jak wspomniałem za mało.

Pomysł z oneplus 5 jest dobry, lecz cena może odstraszać, macie inne sugestie patrząc również na rynek teraźniejszy oraz to co podałem?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...