Skocz do zawartości

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C Gwarancja do 04.02.2018r.


Recommended Posts

Za ten wypalajacy się ekran raczej nikt tyle nie zapłaci. Tym bardziej ze ta wersja jest jedną z najbardziej wadliwych jaka Samsung wypuścił.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Masz jakieś statystyki, robiłeś ankietę - czy po prostu piszesz co Ci ślina na język przyniesie? Gdybym miał wypalony ekran to bym go na gwarancji wymienił, a co jest w nim takiego wadliwego? Jest pewne forum popularne w PL poświęcone Androidom i tam uważają ten telefon za ostatni słuszny jaki Samsung wypuścił, do tego ostatni Note jaki pojawił się w Polsce. W lutym tego roku jeden z nich odsprzedał za 1500 zł swojego N910C i to z 2014 z przedsprzedaży. Działa 3 rok i nic mu nie jest. Nawet baterii nie musiał wymieniać, choć może w przeciwieństwie do Twojego G935F. Zresztą widać po tamtejszym dziale "pomoc techniczna" co tak naprawdę jest wadliwe. 

 

:)

Edytowane przez armani
Link to post
Share on other sites

Nie wiem może jestem ślepy ale na pierwszym zdjęciu od góry widać widać jaśniejsze i ciemniejsze przeswietlenia to są właśnie objawy wypalenia ekranu jakby ktoś nie wiedział. Nie ma co porównywać wersji f do c bo to dwa różne telefony. Ciesz się że ilov3 nie ma żadnych problemów ale wersja c Była problematyczne i przytoczone tutaj forum tylko to potwierdza. Co do jakości g935f nie będę się wypowiadał bo to świeży model w moich rękach. Na allegro ciągle wisi. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Wyłącz podpis Taptalk // jg

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...