Skocz do zawartości

Co kupić w cenie do 800 zł?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez mw1975,

Recommended Posts

Chcę wymienić mój obecny telefon (LG G2, niestety w wersji F320) na coś nowszego i przede wszystkim - na rynek europejski. Mogę wydać na niego do 800 zł, w porywach 1000. Moje wymagania:

- ekran fullHD

- dobry aparat przedni i tylny (prócz foto, także skype)

- wymienna bateria

- pożadany podwójny slot na kartę SIM.

- KONIECZNIE gniazdo na kartę MicroSD

- chętnie na procesorze Snapdragon (aby móc wstawić modyfikowanego Androida)

- ekran do około 5 cali, w ostateczności - 5,5 cala

- bardzo pożądane aby w zestawie były przyzwoite słuchawki, a sam telefon grał ładnie

 

Co możecie polecić?

Link to post
Share on other sites

Alcatel idol 4 spełni większość twoich wymagań, oprócz wymienna bateria. Tel obczaj na x - kom outlet na allegro. Ja tak kupiłem idealny Alcatel idol4 za799 zł i nie żałuję. 5.2" Fhd, słuchawki w komplecie JBL, świetnie gra na głośnikach które ma stereo, gogle Vr w zestawie. Naprawdę fajny i bardzo ładny fon.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A co powiecie o ASUS Zenfone 3 ZC553KL http://allegro.pl/asus-zenfone-3-max-laser-zc553kl-32gb-lte-dual-sim-i6821324652.html

spełnia wszystkie wymagania

 

PLUSY

dobry czas pracy
dual SIM (nano + micro, hybrydowy)
łączność 4G LTE
szybki skaner linii papilarnych
bardzo dobra jakość zdjęć z aparatu tylnego
szybki i celny autofokus
funkcja powerbanka
3 GB pamięci RAM
32 GB pamięci wbudowanej (+ microSD do 128 GB)
filtr światła niebieskiego (tryb nocny)

 

MINUSY

niepodświetlane przyciski dotykowe
zbyt wiele niepotrzebnych aplikacji w systemie

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/asus-zenfone-3-max-laser-zc553kl-test-i-recenzja.html

Link to post
Share on other sites

Mi5 idealnie spełnia Twoje wymagania, powinieneś bez problemu kupić go za niecałe 1000zł. 
Jeśli jednak chcesz kupić telefon w polskiej dystrybucji to Redmi Note 4 również powinien spełnić Twoje oczekiwania ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • Rozwiązanie

Właśnie chodziło o smartfona z polskiej dystrybucji. Wieżę telefonii komórkowej widzę z okna, a skośnooki LG G2 F320 co chwilę gubi łączność, nawet 2G, a przy włączonym wifi, wcale go nie było. Aby wysłać przelew bankowy, musiałem zostawić telefon w drugim końcu pokoju i po odebraniu sms z kodem pójść po niego. Inaczej wcale nie wymieniałbym go, bo spełniał 95% moich potrzeb. Na Allegro.pl złapałem za jedyne 670 zł nowe Moto G4 bez słuchawek i nie żałuję. Jest prawie we wszystkim lepszy od G2, a 330 taniej od Alcatela piechotą nie chodzi. Dziękuję za porady, temat można zamknąć.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...