Skocz do zawartości

LG g4 robienie zdjec w trudnych warunkach - dyskoteka.


Recommended Posts

Mam pytanie do bardziej doswiadczonych fotografow.Wiem ze to nie ten dzial ale watpie zeby w dziale komorki bylo duzo doswiadczonych  w robieniu zdjec.Wiec jesli mam szukac pomocy to na pewno tu.


Z przykroscia musze stwierdzic ze nie potrafie robic zdjec tym telefonem.Niby to wspanialy telefon do robienia zdjec ale....


W czym rzecz.


Czesto musze nim robic zdjecia na dyskotekach , przy roznokolorowych swiatlach  ( najgorsza masakra gdy jest czerwone oswietlenie), to co potrafi na automacie zrobic LG G4 to masakra.Przepalone zdjecia, uciekajace w niebieski , w czerwony , probowalem trybu recznego ale to juz zupelna porazka .Zupelnie nie wiem jak nim robic zdjecia w trudnych warunkach oswietleniowych.


Najbardziej mnie wkurza ze ten wymarzony LG G4 o ktorym tyle sie naczytalem przed zakupem przegrywa konkurencje z zwyklym IPhonem IV czy V.


Iphon bez problemu odnajduje twarze  ( LG G4 raz na 100 zdjec ), kompensuje oswietlenie i robi piekne zdjecia .Raz za razem.Zdjecia sa wyrazne  .


LG G4 w najlepszym razie przy wlaczonej lampie blyskowej robi zdjecia - jak na nocy zywych trupów.Z wyłaczona to juz zalezy od jego fantazji bo potrafi w tym samym miejscu , przy tym samym oswietleniu robic raz czerwone , raz niebieskie , raz bez ostrosci i czasem ale to naprawde czasem zrobi dobre zdjecie.


Ktos z Was ma jakies doswiadczenia w robieniu takich zdjec ?


Zonka raczej nie zmieni przyzwyczajen i wieczorami lazimy na dyskoteki


 - i tam LG g4 przegrywa sromotnie.


Prosze o pomoc.


Edytowane przez Bratis
Link to post
Share on other sites

Ściągnij sobie Adobe Lightroom na telefon, jest za darmo dla iOS a dla Adroida sobie sprawdź.

Program ten kilkoma suwakami zmieni przepalone i przebarwione zdjęcia w mik...

używam odkąd się pojawił na telefony...

 

  POLECAM.

Edytowane przez vonorlik
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...