Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Poszukuję zasilacza UPS do zasilenia komputera i monitora w razie przerwy dostawy prądu lub chwilowego zaniku. Letnie burze się zbliżają i wolę się jakoś zabezpieczyć (ostatnio nie było prądu przez 4h w okolicznych miejscowościach). Chodzi głównie o to aby spokojnie wyłączyć programy i zamknąć komputer. Czyli tak koło 8 minut. 

 

Mój komputer. 

i7 6700, RX 480, HDD 1TB, SSD 240 GB, SPC Supremo m1 550W

 

Co wymagam od UPSa:

- Offline UPS Line-interactive AVR

- "zwykłe" gniazdka do podłączenia minimum 3

- minimum 600 VA

- długa gwarancja i wymienne baterie  

- dobrze by było aby miał też port USB do zasilenia telefonu ale nie musi

- oczywiście pełna sinusoida

- wymiary nie mają znaczenia

 

Prosiłbym o podanie propozycji w kilku zakresach cenowych:

- 600 PLN

- 700 PLN

- 800 PLN

- 1000 PLN 

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi http://www.forumpc.pl/uploads/emoticons/default_wink.png

 

 


Poczytałem i znalazłem takie. Czy któryś z nich nadałby się ? 
 
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

@@pieterman09, nie znam się na UPS-ach na tyle, po prostu sam raz chciałem kupić i poczytałem kilka testów i recenzji, forów  itd.stąd poleciłem ten CyberPower, bo sam bym go wziął, (jest cichy, ma wszystko czego potrzebuje i ma ładny sinus na wyjściu ) zresztą autor sam na niego wpadł. 

Więc co do APC smart UPS 600 się nie wypowiem, jedynie ze specyfikacji wynika że ma 400W, czyli prawdopodobnie jest trochę mniej niż 400W realnie ( + dolicz stan samego akumulatora ). 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...