Skocz do zawartości

Zamiana karty GTX770 na GTX1080ti


Recommended Posts

Witam

Chcę zmienić kartę graficzną na GTX1080ti aby bez problemu wyświetlać obraz na 3 monitorach UHD.

W tej chwili mam GTX770 i 3 monitory HD.

Moja płyta to Asus P9X79 Pro i procesor Intel 3820

Pamięć DDR-3 G Skill Riplaws 16gb (4x4)

 

Proszę o radę odnośnie całego sprzętu.

Wystarczy mi jeszcze na kilka lat i zmienić tylko kartę graficzną czy sprzedać bo mam kupca i złożyć coś nowego ?

Jakiej firmy kartę polecacie ?

 

Zaznaczę ze sprzętu używam do grania w pokera online , netu , oglądania filmów i pracy (praca biurowa).

 

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Pozdrawiam

Edytowane przez czacza131
Link to post
Share on other sites

Do takich zastosowań wystarczyła by zapewne karta gtx 1060 6 gb posiada 3x DisplayPort więc 3 monitory podłączysz spokojnie. Jeśli nie grasz w wymagające tytuły AAA to nie wiem czy jest sens brać tak mocną kartę. Jeśli masz zamiar grać w wymagające tytuły które lubią wyższe zegary procesora to przy UHD procek może niedomagać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Karta będzie współpracowała bez problemu z Twoim procesorem jednak na nowszym procku 6600k/7600k - 6700k/7700k byłoby dużo lepiej i odczuwalnie więcej klatek. 

 

Co tu by dużo nie mówić Intel 3820 ma swoje lata. 

 

Jeżeli masz kupca za dobre pieniądze to bym sprzedał i złożył sobie nowy sprzęt. Wszystko zależy do czego ma być komputer bo jak grasz w pokera online to raczej GTX 1080 ti nie będzie potrzebny i wymiana całej platformy również nie. 

 

Jeżeli chcesz poprawić komfort pracy na komputerze to wrzuć sobie dysk SSD Goodram Iridim pro 240GB na system i tyle. 

Edytowane przez Pankracy666
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki Panowie

Może po prostu doradzicie mi jaką kartę wybrać aby bez problemu wyświetlać obraz na 3 monitorach UHD (poker , internet itd , bez wypasionych gier)..., bo z tego co piszecie mój sprzęt pociągnie jeszcze kilka lat.

 

Poza tym proszę o radę odnośnie karty która mogłaby wyświetlić obraz na 6 Monitorach...widziałem , że pają takie zestawy ale jakiej karty użyć aby to zrobić...?

Z góry dziękuje i Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...