Skocz do zawartości

Rozdzielenie sygnału z karty graficznej na monitor i TV


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez tomekcz992,

Recommended Posts

Witam. 

 

Posiadam kartę graficzna Nvidia GeForce GTX 1050 Ti w owej karcie są porty 1xHDMI, 1x Dispplay Port (chyba tak to sie nazywa) i 1x DVI-D. Niestety monitor jest dość stary ale działa, minusem jest kabel VGA. Chcąc podłączyć jednocześnie TV kablem HDMI oraz monitor do wejścia DVI-D z przejściówką nie działał monitor(później się dowiedziałem, że te przejściówki są g***o warte). Kupiłem kolejna przejściówkę z VGA na HDMI tutaj wszystko działa jak należy. Ale problem z tym, że w poprzedniej karcie Geforce gtx 560 miałem możliwość podłączenia jednocześnie monitora(VGA na DVI-i) i tv(HDMI) i wszystko mogłem sobie przełączać z Panelu Sterowania Nvidia. 

 

Szukałem splittera który spełni moje oczekiwania, czyli podłączenia monitora i TV kablem hd do splittera a następnie splitter do karty, ale żeby obraz nie był wyświetlany jednocześnie. Idealnym rozwiaaniem byłby przyisk który zmieniałby tv na monitor.

Czy zna ktoś z Was takie urządzenie?

 

Jest ich wiele, ale obraz jest wyświetlany jednocześnie.

 

Znalazłem  takie coś

 

http://allegro.pl/matrix-switch-splitter-hdmi-2x2-3d-4kx2k-cx-mx22-i4871079364.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMjc4OTkzNQAyMjMyODkA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=1f02fc71-2b6d-4fc5-8596-8419899944e1

 

ale nie jestem pewny czy to zadziała

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...