Skocz do zawartości

Najlepszy flagowy telefon pomoc


Recommended Posts

Witam, po 3-letnim użytkowaniu mojego nexusa 5 wreszcie chciałbym wymienić telefon. Już prawie byłem pewien, że zakupie iphona 7, nigdy nie używałem iOS'a i nawet nie miałem z nim styczności, ale słyszałem, że system jest świetny i telefon jest na lata, a takiego właśnie szukam. Nie chciałem już wracam do androida po moim LG, gdyż system jest beznadziejny, po roku użytkowania nexusa były takie lagi, że masakra, ale z tego co się dowiedziałem dzisiejsze flagowe telefonem są o wiele, wiele lepsze, także zacząłem myśleć nad Galaxy s8, telefon jest świetny i bardzo ładny, ale słyszałem o nim dość dużo negatywnych opinii, o ekranie że jest zbyt jaskrawy, o komforcie użytkowania. Później moja uwagę zwrócił LG g6, HTC u11 oraz nokia 8 i teraz mam straszny dylemat który telefon wybrać. Dodam, że zależy mi na tym aby telefon był na lata, potrzymał przynajmniej te 2/3 lata i nadal płynnie chodził. Telefon używam jedynie do oglądania filmów, przeglądania internetu, fb, snapa, insta i tego typu rzeczy, jakieś zdjęcia, sporadycznie jakaś prosta gra.

Link to post
Share on other sites

Hej, co do s8 telefon może jest i ładny ale codziennie użytkowanie jest uciążliwe wystarczy poczytać opinie innych użytkowników, dodatkowo w sieci pojawiły się problemy z ekranem tak jak wspomniałeś - bardziej widoczne różowe kolory itd, jak na moje oko nie jest wart swojej ceny. za U11 przemawia jedynie dobry aparat i odrobinę lepszy procesor w stosunku do g6. Możesz też pomyśleć o zeszłorocznym S7 bardzo dobry telefon dalej trzyma się w topce i w stu procentach spełni twoje oczekiwania. Jeżeli chodzi o IP7 i o system IOS, cóż mogę powiedzieć sam użytkuję IP7 tylko w wersji plus, telefonu używam głównie do internetu, odpisywania na maile, tworzę ekosystem ze swoim macbookiem i jestem mega zadowolony. Jeszcze jedno pytanie bierzesz pod uwagę jakieś chińskie firmy, typu xiaomi etc?

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź.

Niestety, ale chińskie firmy jakoś mnie odrzucają, nie jestem przekonany co do tych telefonów. Wolałbym jednak coś z tego co wymieniłem wyżej ;).

Apart w telefonie nie jest dla mnie priorytetem, także nie musi być jakieś super, zdjęcia będę robił sporadycznie.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź.

Niestety, ale chińskie firmy jakoś mnie odrzucają, nie jestem przekonany co do tych telefonów. Wolałbym jednak coś z tego co wymieniłem wyżej ;).

Apart w telefonie nie jest dla mnie priorytetem, także nie musi być jakieś super, zdjęcia będę robił sporadycznie.

 

 

Jeżeli myślisz poważnie o Iphonie i nie przeszkadzają Ci gabaryty plusa to polecam do niego dołożyć większa bateria jednak się przydaje, również możesz sobie obadać galaxy S7 spełni twoje oczekiwania i zaoszczędzisz sporo. 

Edytowane przez walskwalsk
Link to post
Share on other sites

Właśnie się tak teraz przyglądałem iphonowi 7 plus i myślę, że to byłby dobry wybór. Poczekał bym do września, bo podobno wtedy ma być premiera iphona 8, to cena 7 plus na pewno by spadła o kilka stówek.

Link to post
Share on other sites

Właśnie się tak teraz przyglądałem iphonowi 7 plus i myślę, że to byłby dobry wybór. Poczekał bym do września, bo podobno wtedy ma być premiera iphona 8, to cena 7 plus na pewno by spadła o kilka stówek.

Na duży spadek bym się nie nastawiał, ale coś tam może poleci. No moim zdaniem plus dla Ciebie będzie lepszym wyborem chociażby dlatego, ze oglądasz filmy przeglądasz internet - wiadomo na większym ekranie jest to wygodniejsze. Do tego masz podwójny aparat i większa baterie.

Edytowane przez walskwalsk
Link to post
Share on other sites

Na duży spadek bym się nie nastawiał, ale coś tam może poleci. No moim zdaniem plus dla Ciebie będzie lepszym wyborem chociażby dlatego, ze oglądasz filmy przeglądasz internet - wiadomo na większym ekranie jest to wygodniejsze. Do tego masz podwójny aparat i większa baterie.

Chyba tak właśnie zrobię, dzięki za pomoc :)

Może telefony oneplus cię zainteresują, bardzo lekki system, najwydajniejsze podzespoły i długi czas na baterii.

Niestety nie, interesują mnie raczej te telefony co wypisałem wyżej.
Link to post
Share on other sites

to wybierz flagowce które Cię interesują i wrzuć w porównywarkę jakąś, np. komorkomat

A co mi to da ? Zobacze tylko suche specyfikację, które nie zawsze przekładają się na rzeczywistość np. w przypadku iphona.

Edytowane przez Kajtko_
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Płacą Ci za reklamę tego komórkomatu? Bo praktycznie każdy Twój post jest o komorkomacie

Nie nie płacą, jak wiem, że coś może gdzieś kogoś zainteresować i ja z tego korzystam, to polecam zwyczajne. nie ma co doszukiwać się drugiego dna

A co mi to da ? Zobacze tylko suche specyfikację, które nie zawsze przekładają się na rzeczywistość np. w przypadku iphona.

Ale parametry nakreślą już wiele, będziesz mógł dokonać wstępnej oceny, a później przetestować telefon "w ręce" i poznać opinie użytkowników

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...