Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Najlepszy flagowy telefon pomoc

• Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kajtko_

Kajtko_
  • Nowicjusz

• 18 postów

Napisano 23 maj 2017 - 13:05

Witam, po 3-letnim użytkowaniu mojego nexusa 5 wreszcie chciałbym wymienić telefon. Już prawie byłem pewien, że zakupie iphona 7, nigdy nie używałem iOS'a i nawet nie miałem z nim styczności, ale słyszałem, że system jest świetny i telefon jest na lata, a takiego właśnie szukam. Nie chciałem już wracam do androida po moim LG, gdyż system jest beznadziejny, po roku użytkowania nexusa były takie lagi, że masakra, ale z tego co się dowiedziałem dzisiejsze flagowe telefonem są o wiele, wiele lepsze, także zacząłem myśleć nad Galaxy s8, telefon jest świetny i bardzo ładny, ale słyszałem o nim dość dużo negatywnych opinii, o ekranie że jest zbyt jaskrawy, o komforcie użytkowania. Później moja uwagę zwrócił LG g6, HTC u11 oraz nokia 8 i teraz mam straszny dylemat który telefon wybrać. Dodam, że zależy mi na tym aby telefon był na lata, potrzymał przynajmniej te 2/3 lata i nadal płynnie chodził. Telefon używam jedynie do oglądania filmów, przeglądania internetu, fb, snapa, insta i tego typu rzeczy, jakieś zdjęcia, sporadycznie jakaś prosta gra.
  • 0

#2 walskwalsk

walskwalsk
  • Amator

• 52 postów
  • Miejscowość:Tarnobrzeg

Napisano 23 maj 2017 - 14:38

Hej, co do s8 telefon może jest i ładny ale codziennie użytkowanie jest uciążliwe wystarczy poczytać opinie innych użytkowników, dodatkowo w sieci pojawiły się problemy z ekranem tak jak wspomniałeś - bardziej widoczne różowe kolory itd, jak na moje oko nie jest wart swojej ceny. za U11 przemawia jedynie dobry aparat i odrobinę lepszy procesor w stosunku do g6. Możesz też pomyśleć o zeszłorocznym S7 bardzo dobry telefon dalej trzyma się w topce i w stu procentach spełni twoje oczekiwania. Jeżeli chodzi o IP7 i o system IOS, cóż mogę powiedzieć sam użytkuję IP7 tylko w wersji plus, telefonu używam głównie do internetu, odpisywania na maile, tworzę ekosystem ze swoim macbookiem i jestem mega zadowolony. Jeszcze jedno pytanie bierzesz pod uwagę jakieś chińskie firmy, typu xiaomi etc?

• 0

#3 Kajtko_

Kajtko_
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 18 postów

Napisano 23 maj 2017 - 14:47

Dzięki za odpowiedź.
Niestety, ale chińskie firmy jakoś mnie odrzucają, nie jestem przekonany co do tych telefonów. Wolałbym jednak coś z tego co wymieniłem wyżej ;).
Apart w telefonie nie jest dla mnie priorytetem, także nie musi być jakieś super, zdjęcia będę robił sporadycznie.
  • 0

#4 walskwalsk

walskwalsk
  • Amator

• 52 postów

Napisano 23 maj 2017 - 15:09

Dzięki za odpowiedź.
Niestety, ale chińskie firmy jakoś mnie odrzucają, nie jestem przekonany co do tych telefonów. Wolałbym jednak coś z tego co wymieniłem wyżej ;).
Apart w telefonie nie jest dla mnie priorytetem, także nie musi być jakieś super, zdjęcia będę robił sporadycznie.

Jeżeli myślisz poważnie o Iphonie i nie przeszkadzają Ci gabaryty plusa to polecam do niego dołożyć większa bateria jednak się przydaje, również możesz sobie obadać galaxy S7 spełni twoje oczekiwania i zaoszczędzisz sporo. 

Użytkownik walskwalsk edytował ten post 23 maj 2017 - 15:09

• 0

#5 Kajtko_

Kajtko_
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 18 postów

Napisano 23 maj 2017 - 15:19

Właśnie się tak teraz przyglądałem iphonowi 7 plus i myślę, że to byłby dobry wybór. Poczekał bym do września, bo podobno wtedy ma być premiera iphona 8, to cena 7 plus na pewno by spadła o kilka stówek.
  • 0

#6 walskwalsk

walskwalsk
  • Amator

• 52 postów

Napisano 23 maj 2017 - 15:34

Właśnie się tak teraz przyglądałem iphonowi 7 plus i myślę, że to byłby dobry wybór. Poczekał bym do września, bo podobno wtedy ma być premiera iphona 8, to cena 7 plus na pewno by spadła o kilka stówek.

Na duży spadek bym się nie nastawiał, ale coś tam może poleci. No moim zdaniem plus dla Ciebie będzie lepszym wyborem chociażby dlatego, ze oglądasz filmy przeglądasz internet - wiadomo na większym ekranie jest to wygodniejsze. Do tego masz podwójny aparat i większa baterie.

Użytkownik walskwalsk edytował ten post 23 maj 2017 - 15:35

• 0

#7 Mandalorian

Mandalorian
  • Gaduła

• 494 postów

Napisano 23 maj 2017 - 15:41

Może telefony oneplus cię zainteresują, bardzo lekki system, najwydajniejsze podzespoły i długi czas na baterii.

• 0

#8 Kajtko_

Kajtko_
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 18 postów

Napisano 23 maj 2017 - 15:43

Na duży spadek bym się nie nastawiał, ale coś tam może poleci. No moim zdaniem plus dla Ciebie będzie lepszym wyborem chociażby dlatego, ze oglądasz filmy przeglądasz internet - wiadomo na większym ekranie jest to wygodniejsze. Do tego masz podwójny aparat i większa baterie.

Chyba tak właśnie zrobię, dzięki za pomoc :)

Może telefony oneplus cię zainteresują, bardzo lekki system, najwydajniejsze podzespoły i długi czas na baterii.

Niestety nie, interesują mnie raczej te telefony co wypisałem wyżej.
  • 0

#9 kanima

kanima
  • Nowicjusz

• 19 postów

Napisano 24 maj 2017 - 14:34

to wybierz flagowce które Cię interesują i wrzuć w porównywarkę jakąś, np. komorkomat

Użytkownik Igoruss edytował ten post 25 maj 2017 - 11:23
reklama

• 0

#10 dawid0032

dawid0032
  • Maniak

• 4570 postów
  • Miejscowość:Rybnik

Napisano 24 maj 2017 - 15:35

Płacą Ci za reklamę tego komórkomatu? Bo praktycznie każdy Twój post jest o komorkomacie
  • 1

#11 Kajtko_

Kajtko_
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 18 postów

Napisano 25 maj 2017 - 08:30

to wybierz flagowce które Cię interesują i wrzuć w porównywarkę jakąś, np. komorkomat

A co mi to da ? Zobacze tylko suche specyfikację, które nie zawsze przekładają się na rzeczywistość np. w przypadku iphona.

Użytkownik Kajtko_ edytował ten post 25 maj 2017 - 08:30

• 0

#12 Zoomek

Zoomek
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 26 maj 2017 - 12:41

Dobrym flagowcem jest dalej Samsung S7 https://www.x-kom.pl...2gb-czarny.html z kodem galaxys7 cena spada o 500 zł co tym bardziej robi go atrakcyjnym

+ elegancka obudowa

+ świetny aparat

+ szybkie działanie

• 0

#13 Kajtko_

Kajtko_
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 18 postów

Napisano 26 maj 2017 - 21:29

A co powiecie na temat Sony xperii xz premium ? Muszę przyznać, że wywołał na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Użytkownik Kajtko_ edytował ten post 26 maj 2017 - 21:29

• 0

#14 kanima

kanima
  • Nowicjusz

• 19 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 13:41

Płacą Ci za reklamę tego komórkomatu? Bo praktycznie każdy Twój post jest o komorkomacie

Nie nie płacą, jak wiem, że coś może gdzieś kogoś zainteresować i ja z tego korzystam, to polecam zwyczajne. nie ma co doszukiwać się drugiego dna

A co mi to da ? Zobacze tylko suche specyfikację, które nie zawsze przekładają się na rzeczywistość np. w przypadku iphona.

Ale parametry nakreślą już wiele, będziesz mógł dokonać wstępnej oceny, a później przetestować telefon "w ręce" i poznać opinie użytkowników

• 0

#15 dawid0032

dawid0032
  • Maniak

• 4570 postów
  • Miejscowość:Rybnik

Napisano 30 czerwiec 2017 - 15:06

Nie każdy ogarnia suche parametry. Ktoś zobaczy np jeden ma 4 rdzenie a drugi 8. To pomyśli jak 8 rdzeni to logiczne, że musi być mocniejszy no a jak wiadomo wcale tak być nie musi. Tak samo z konkretnymi procesorami itp
  • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych