Skocz do zawartości

[125-250] Bezprzewodowa mysz do gier i codziennego użytkowania


Recommended Posts

§ Budżet: 125-250 zł mniej=lepiej, chyba że naprawdę warto dołożyć.

§ Jakiej myszki obecnie używasz: Roccat Kone +

§ Jaką masz obecnie podkładkę: brak

§ Z jakich wartości DPI korzystasz: 800-1600

§ Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: nie sprawdzalem

§ W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): lol sporadycznie mass efect, risen, itp,

§ Ile przycisków używasz w myszce:lpm, rpm, klawisz rolki i rolkę

§ Chwyt: palmo-claw, czasem czysty claw

§ Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):

§ Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka:

§ Dlaczego chcesz zmienić mysz: potrzebuję bezprzewodowej do pc i laptopa

§ Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):

Link to post
Share on other sites

Zobacz Hama urage unleashed ... w tej cenie to dobra mycha,.

Budżet jest wyższy, a i mysz którą poleciłeś ma beznadziejne opinie na wszelakich recenzjach, tylko w opisach występuje chwalony sensor. Sama mysz nie wygląda na nadającą się do chwytu palmo-claw, a czasem claw, może do palma się nadaje, ale to nie mój chwyt.

Halo, jest tu kto? -Proszę o doradzenie czegoś, chciałbym zamówić sprzęt.

 

Słowem wyjaśnienia mój chwyt- palo-claw grip to połączenie lekkiego palma z clawem- śródręcze, podstawa kciuka dotyka grzbietu myszki, palec serdeczny jest w całości oparty o bok grzbietu myszki, mały palec w powietrzu-nie dotyka myszki, palec środkowy, wskazujący i kciuk układa się delikatnie w szpony (dolna część tych palców nie dotyka myszki)

Link to post
Share on other sites

Tylko że mój uchwyt to nie palm grip... Logitech g403 jest daleko poza moim zasięgiem- 400 zł za myszkę, no bez przesady. Zastanawiam się nad Logitech G602, lub 700s, są jacyś następcy tych myszek, albo alternatywa w podobnej cenie- 200 zł? Cały czas na uwadze jeszcze mam A4tech R30, ale nie wiem jak tam z wykonaniem tego sprzętu, bo sama marka raczej nie jest wyższej półki :)

Link to post
Share on other sites

A4tech to trochę niedoceniana marka. Mają dobry produkt A90 i kilka innych, rozwijają też swoje technologie. Jednak brakuje im uderzenia w segment premium jak kiedyś X748k z Avago 3060/3080... świetne myszy robili. R30 to generalnie dobra mysz, ale ma problemy z akumulatorem ponoć szybko się zużywa a wymienić nie można. G602 to w tej stawce lider i bezapelacyjnie w tej cenie najlepszy wybór.

Zastanów się czy jednak możesz mieć mysz na kablu ponieważ jest tańsza i lepsza w tych samych pieniądzach.

Edytowane przez kebab84
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...