Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Router mobilny LTE

Router LTE

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 muser

muser
  • Amator

• 71 postów

Napisano 21 maj 2017 - 18:57

Witam, mam zamiar wziąć internet mobilny LTE w orange. Czy warto brać router od orange czy kupić we własnym zakresie? Chodzi mi głównie o jakość połączenia.

• 0

#2 Longhorn

Longhorn
  • Maniak

• 3281 postów

Napisano 22 maj 2017 - 07:11

Kwestia opłacalności. Na pewno nie bierz routera mobilnego jeśli ma służyć do użytku typowo domowego. Są mniej wydajne, oferują słabszy zasięg wifi i są nieprzeznaczone do pracy ciągłej w porównaniu do stacjonarnych modeli. Sam Internet sprawdź najlepiej jak działa w twojej okolicy. W mojej okolicy lte zaczyna działać coraz gorzej.
  • 0

i5 4690K | 2x4GB 2400MHz | Asus GTX 1060 6GB | SSD 256GB + 2TB + 250GB | Thermaltake SmartSE 630W | Thermaltake Commander GS-III | LG 22MP65 | CM Storm Devastator | Win 10 Pro | Microlab Solo7c * Dell Vostro 5471 + Dell Latitude E5430 + E7240

#3 muser

muser
  • Autor tematu
  • Amator

• 71 postów

Napisano 22 maj 2017 - 11:52

Kwestia opłacalności. Na pewno nie bierz routera mobilnego jeśli ma służyć do użytku typowo domowego. Są mniej wydajne, oferują słabszy zasięg wifi i są nieprzeznaczone do pracy ciągłej w porównaniu do stacjonarnych modeli. Sam Internet sprawdź najlepiej jak działa w twojej okolicy. W mojej okolicy lte zaczyna działać coraz gorzej.

Generalnie mam zamiar używać go w kilku miejscach do laptopa i smartfona. Najwięcej w bliskich okolicach Warszawy i od czasu do czasu w domu. Zasięg LTE w tych miejscach z tego co wiem powinien być generalnie dobry.

• 0

#4 Longhorn

Longhorn
  • Maniak

• 3281 postów

Napisano 22 maj 2017 - 17:20

Jeśli masz możliwość najlepiej sprawdź jak działa ten internet w twojej lokalizacji przed podpisaniem umowy. Możesz użyć choćby telefonu z LTE.

• 0

i5 4690K | 2x4GB 2400MHz | Asus GTX 1060 6GB | SSD 256GB + 2TB + 250GB | Thermaltake SmartSE 630W | Thermaltake Commander GS-III | LG 22MP65 | CM Storm Devastator | Win 10 Pro | Microlab Solo7c * Dell Vostro 5471 + Dell Latitude E5430 + E7240

#5 muser

muser
  • Autor tematu
  • Amator

• 71 postów

Napisano 22 maj 2017 - 18:34

Jeśli masz możliwość najlepiej sprawdź jak działa ten internet w twojej lokalizacji przed podpisaniem umowy. Możesz użyć choćby telefonu z LTE.

W obu lokalizacjach internet LTE działa dobrze.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Router, LTE

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych