Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Xiaomi Redmi 4X 3/32GB

Xiaomi Redmi4X Smartphone Opinie Black 3/32gb

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 patryshek

patryshek
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 21 maj 2017 - 12:27

Witajcie.
Zwracam się do Was z prośbą o jakie kolwiek opinie o telefonie: Xiaomi Redmi 4x 3/32gb.
Dokładniej zależy mi na opiniach "z autopsji".

Kryteria:
- płynność i szybkość
- szybkość czytnika linii papilarnych
- aparat
  • 0

#2 walskwalsk

walskwalsk
  • Amator

• 52 postów
  • Miejscowość:Tarnobrzeg

Napisano 21 maj 2017 - 12:43

Witam, koleżanka posiada ten telefon i nie narzeka chodzi jej płynnie nic się nie zawiesza jest "maniaczką" aplikacji więc to wiarygodne źródło, co do aparatu nie jest jakiś super robi conajmniej dobre zdjęcia. :) 

• 0

#3 jutjub

jutjub
  • Maniak

• 3562 postów

Napisano 21 maj 2017 - 12:52

Max budżet?
  • 0

#4 Rica1

Rica1
  • Uczę się

• 2055 postów
  • Miejscowość:Pruszków
  • 3DMark 06:17924

Napisano 21 maj 2017 - 12:58

Aktualnie posiadam właśnie ten model, jak i jego poprzednika 3s,również 3/32. Po pary dniach mogę powiedzieć, że głośnik zdecydowanie na plus, obsługa LTE 800 też. Za to monochromatyczna dioda powiadomień to lekka kpina. Dłuższą recenzje opiszę za jakiś tydzień.
  • 0

CPU: Intel i5 6400 @ 4.3 GHz Cooler: SPC HE1225 Fortis  GPU: Asus Expedition GTX 1050Ti 4GB  RAM: Kingston HyperX Fury Black 2400 MHz DDR4  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus  SSD: Crucial m500 120 Gb  HDD: Maxtor stm3250 250 GB PSU: OCZ StealthXstream 2 500W  Case: Zalman Z3 Plus White  Mouse: Roccat Kone Pure Optical Mousepad: Roccat Taito  Keyboard: Razer Lycosa Headset: AKG GHS1  Monitors: LG M2262DP + Philips 170A  Phone: Xiaomi 4X 3/32 Global Edition

#5 patryshek

patryshek
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 21 maj 2017 - 16:11

Witam, koleżanka posiada ten telefon i nie narzeka chodzi jej płynnie nic się nie zawiesza jest "maniaczką" aplikacji więc to wiarygodne źródło, co do aparatu nie jest jakiś super robi conajmniej dobre zdjęcia. :)

Skoro maniak aplikacji nie narzeka, to dobrze prognozuje :)

Max budżet?

Ogólnie to coś do 800zl, ale chodzi mi konkretnie o recenzje tego modelu.

Aktualnie posiadam właśnie ten model, jak i jego poprzednika 3s,również 3/32. Po pary dniach mogę powiedzieć, że głośnik zdecydowanie na plus, obsługa LTE 800 też. Za to monochromatyczna dioda powiadomień to lekka kpina. Dłuższą recenzje opiszę za jakiś tydzień.

W takim razie czekam na szczegółową recenzje :)
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Xiaomi, Redmi4X, Smartphone, Opinie, Black, 3/32gb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych