Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Na moim starym kompie mam problem ze od 2 dni wywala mi blue screeny, np. gdy wlacze youtube badz pisze z kims na steamie, ogolnie nie ma zbyt reguly.

Wczoraj jak mi komp sie zresetowal sam (czasem blue screena nie ma ale restuje) to nie moglem nawet windowsa uruchomic (xp).

Pokazyal sie carny ekran i biala kreska i gory ekranu, badz podczas ladownaia sie znowu resetoal czasem nawet w biosie zamulil, pokazalo info o procku i koniec 2/3 ekranu czarne. Uruchomilem wczoraj go gdzies za 40-stym razem jak nie wiecej.

Dzisiaj mi 2x wywalil blue screen w ciagu 3h i tez mialem problem po tym uruchomic windowsa za 10-tym razem moze zalapalo.

Wiadomo wyskakuje komunikat system odzyskal sprawnosc po powaznym bledzie a raportcie ktorego dokladnie nie skopiowalem byl problem z tymi plikiem C:\Documents and Settings\MISTRZU\Ustawienia lokalne\Temp\WER9933.dir00\Mini123101-02.dmp i C:\Documents and Settings\MISTRZU\Ustawienia lokalne\Temp\WER9933.dir00\sysdata.xml.

Czytalem na innych forch ze to moze byc cos z zasilaczem/ problem z pamieciami  lub sterownikami karty graficznej.

Co sadzicie?

Sterownikow graficznych nie moge zaktualizowac bo mam najnowsze mozliwe do tej karty.

Wlasnie piec to core2duo, gts 250, 2GB ram dd3, zasilacz jakis chieftec 450W.

Edytowane przez metan
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy na 100% to byl problem ale zrobilem skan Malwarebytes Anti-Malware i PC Tools Spyware Doctor i ten drugi znalazl mi jakis syf w 1 pliku i klucz rejestru i po tym jak to "wyleczylem" narazie 0 restartow kompa.

Alcedo jutro sprawdze tym programkiem co mowisz jeszcze, dysk napewno nie jest w dobrym stanie bo komp juz ma 8 lat+ i codziennie na chodzie po 6-12h.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...