Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Okablowanie z oplotem do Corsair RM750

modding custom cables rm750 corsair okablowanie oplot

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wasek

Wasek
  • Dyskutant

• 177 postów
  • Miejscowość:Kielce

Napisano 18 maj 2017 - 15:04

Witam!

Szukam kogoś kto zajmuje się wykonywaniem okablowania z oplotem na zamówienie (całość - nie przedłużki). W ostateczności robiłbym to sam ale wiem, że trochę by mi zeszło. :) Nie za bardzo mnie interesują gotowe zestawy bo nie wyglądają jakby były dobrej jakości (cienkie oploty etc.). Polecono mi BitTecha (www.modding.bit-tech.pl) ale niestety nie odpisuje na maile.

Pozdrawiam :)

• 0
=======Laptop=======
Spoiler

===PERIPHERALS===
Spoiler

#2 imiemichal

imiemichal
  • Pasjonat

• 847 postów

Napisano 18 maj 2017 - 15:50

Bittech to najlepsza opcja
  • 0

CPU:i5 4690k MOBO:MSI Z97S SLI KRAIT EDITION RAM:Crucial Ballistix sport 2x4gbGPU:Gigabyte G1 GTX 970 CASE:Enthoo Pro PSU:Corsair RM550W SSD:Patriot Viper VPN100
WORKLOG

#3 Wasek

Wasek
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 177 postów

Napisano 18 maj 2017 - 17:26

Bittech to najlepsza opcja

No to niestety tak jak wspomniałem nie odpisuje na maile. Próbowałem przez Allegro oraz bezpośrednio na adres mailowy podany na oficjalnej stronie.

• 0
=======Laptop=======
Spoiler

===PERIPHERALS===
Spoiler

#4 Pankracy666

Pankracy666
  • Maniak

• 2600 postów

Napisano 18 maj 2017 - 19:14

Na PCla-e jeden ziomek robi oploty i to w bardzo dobrym stylu i jakości - niestety nie pamiętam nicku, musisz podpytać. 

Miał robić kable dla mnie ale super flower na takie inne durne wtyczki. 

• 0

#5 crv17

crv17
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 15:13

Jeśli chodzi o zasilacze Corsair'a to zastanowiłbym się nad ich oryginalnymi przewodami: http://www.corsair.c...eneration-3-red

Mam poprzednią wersję i poziom wykonania to wysoka półka. 

• 0

#6 Wasek

Wasek
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 177 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 19:29

Jeśli chodzi o zasilacze Corsair'a to zastanowiłbym się nad ich oryginalnymi przewodami: http://www.corsair.c...eneration-3-red

Mam poprzednią wersję i poziom wykonania to wysoka półka. 

Bardziej zastanawiałem się nad custom ze względu na nietypowość samych kabli. Np. 2 x 8PIN PCI-E zamiast jednego podwójnego albo 6+2. W takim wypadku zostaje mi CableMOD.

• 0
=======Laptop=======
Spoiler

===PERIPHERALS===
Spoiler

#7 Jajacek

Jajacek
  • Dyskutant

• 168 postów
  • GG:1903441
  • Miejscowość:Kłodzko
  • 3DMark 06:9217

Napisano 06 listopad 2017 - 21:31

Polecono mi BitTecha (www.modding.bit-tech.pl) ale niestety nie odpisuje na maile.

Ja napisałem do gościa maila w czwartek i odpisał mi dosłownie za chwilę. Zamówiłem trzy kable w indywidualnych oplotach, wysłał je na drugi dzień i dzisiaj doszła przesyłka, Wykonanie bardzo dobre i ceny stosunkowo przystępne. Sprawdź folder ze spamem albo po po prostu zatelefonuj.

• 0

CPU: Intel i7 8700, GPU: MSI RTX 2080 Gaming X Trio, MOBO: Z370 AORUS Gaming 7,
RAM: Aorus RGB DDR4, 2x8GB, 3200MHz, SSD: Plextor M8Pe(Y) 256GB, HDD: 2TB + 1TB,
PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, Case: Phanteks Enthoo Pro, DVD: Plextor PX-L890SA

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: modding, custom, cables, rm750, corsair, okablowanie, oplot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych