Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! Potrzebna mi profesjonalna pomoc w doborze sprzętu więc swoje kroki kieruje na forum by posłuchać waszych rad z wiarą iż doradzicie mi odpowiedni sprzęt. Przede wszystkim interesują mnie podzespoły, które mają najważniejszy wpływ na wrażenia podczas grania, czyli CPU, GPU i RAM. Dobrze by były jak najlepsze i stanowiły priorytet w składaniu komputera. Resztę informacji podaje według standaryzacji tego typu wątków, za wszelaką pomoc w składaniu mojego nowego sprzętu serdecznie dziękuje!

 

 

- Czy zamierzasz podkręcać? Nie zamierzam podkręcać, mam zbyt małą wiedzę w tym temacie.

- Czy potrzebne ci USB 3.0 i SATA 3? Mile widziane, ale nie wymagane, bez presji.

- Czy potrzebne ci są porty 5.1 dla głośników? Używam wyłącznie słuchawek.

- Czy masz coś ze starego komputera? Tutaj podam może specyfikacje mojego starego sprzętu:

 

GPU: Sapphire RX 480 8GB Nitro+

CPU: i5-6600 LGA1151 BOX

RAM: HyperX Fury 2133Mhz 16GB (2x8GB) DDR4 CL14

MOBO: MSI B150M PRO-VDH Intel B150 LGA1151 BOX

POWER: XFX Core 550W

SSD: Transcend 128gb SATA3

HDD: Seagate Desktop 1TB SATA3

BOX: SilentiumPC Pax M70 Pure Black

 

- Jaki masz monitor? ASUS VS207T-P, 19.5", TN, 5 ms, 16:9, 1600x900 (nowy HD kupię niebawem)

- Do czego wykorzystujesz komputer? Głównie do grania w gry komputerowe.

- Czy potrzebna ci nagrywarka? Nie potrzebuje nagrywarki.

- Jakie dodatkowe części lub peryferia potrzebujesz - W zasadzie nic nie przychodzi mi do głowy.

- Jaki system operacyjny chcesz zainstalować? Windows 10 Pro x64

 

Słowem podsumowania, chciałbym potwora do gier komputerowych na najbliższe parę lat! wesoly.gif
Link to post
Share on other sites

Nie zamierzasz podkręcać sprzętu za 10k?W zasadzie te droższe  komponenty mają możliwość podkręcania i do komputera za takie pieniądze takie właśnie części należy włożyć.Inaczej po prostu się nie da a podkręcanie dzisiaj procesora lub karty graficznej jest banalnie proste.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...