Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam pytanie mam tylko czy jeśli ja posiadam monitor LG Flatron EzT710PH z wyjściem do karty VGA ? a na karcie mam HDMI oraz DVI  - I oraz DVI - H i HDMI (czyste)

to jak kupie przejściówkę takom wiem ze to kurde  jest głupie trochę bo lepiej kupić nowy monitor na HDMI ale no chce odpalić to na tym monitorze i podobno da się tylko czy coś takiego mi pójdzie ? Proszę o info bo chce to kupić ale nie mam pewności czy 20 zl czy tam nawet 10 zl czy jest warte tego by ta karta mi odpaliła ?

https://www.google.pl/search?q=monitor+vga+karta+hdmi&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwii597B2fTTAhXsNpoKHfOuDL8Q_AUIBigB&biw=1280&bih=894#tbm=isch&q=vga+hdmi+przej%C5%9Bci%C3%B3wka&imgrc=QeYPn0UkbGtmNM:

 

Będę wdzięczny wiem że lepiej kupić monitor ale no jestem uparty i chce to na razie odpalic na tym monitorze no bo nie mam tyle kasy by znów nowy monitor kupować 

dzięki czekam na info 

Link to post
Share on other sites

Kablem HDMI podłączasz wyjście z karty graficznej z integrowanej lub zewnętrznej do wejścia HDMI w konwerterze. Następnym krokiem jest podłączenie kablem VGA, wyjścia VGA w konwerterze do wejścia w monitorze. Przy sprawnym technicznie konwerterze powinno działać. Mogą być niedostępne opcje systemowe jak szybkie uruchamianie w Windows 10.

Edytowane przez lonialomax
Link to post
Share on other sites

Witam zakupiłem ten konwerter ale jest problem kurde naprawdę widzę ze kolega laniolomax pisze że muszę podpiąć pod monitor no dobra ale mi tylko jedno wejście VGA wychodzi z monitora a nie 2 z końcami VGA ! Podpinam monitor do konwertera i daje do karty HDMI i włącza się ale kurde zaraz wyłacza się monitor i miga jak przedtem :( dałem za to 55 zł i mam jeszcze możliwość oddania tego więc nie ma problemu ale kurde no masakra jakaś 

Link to post
Share on other sites

Wyśle wam panowie zdjęcie tylko tak na początek w komputroniku to cos kosztuj 85 zł a w innym sklepie ja kupiłem za 55 zl i gadano żę działa to :) wysyłam zdjęcie 

http://www20.zippyshare.com/v/CARKSpQ3/file.html

http://www76.zippyshare.com/v/H2gy6M2E/file.html

 

A odpowiedzcie mi na pytanie mam VGA kabel jeden jako wyjście z kompa podpinam go pod przejściówke która jest DVI -A sprawdzałem co to jest i daje ją do wyjścia DVI - I oraz DVI - D i czemu nie działa ? 

Musi być ta przejściówka DVI - I albo DVI - D ????

Link to post
Share on other sites

No to mogę to oddać a teraz mam pytanie ? i chciałbym by mi to poszło 

Pożyczam  monitor z 2 końcami VGA (D-SUB jak się nie myle ) podłączam do przejściówki DVI z sygnałem cyfrowym i wkładam do karty to wtedy idzie i będzie szło ??? 

 

Bo pod wieczór pożyczam monitor taki właśnie 

Edytowane przez MajoGrzesieK
Link to post
Share on other sites

aha bo ja teraz widzę włąśnie ze na karcie pisze DVi - I a to jest cyfrowe a ja mam DVI - A analogowe 


Witam działa wszystko zrobiłem tak ;;

Poszedłem do wujka wziąłem płaski monitor z D-Sub podłączyłem przełącznik VGA HDMI i wszystko działa wszystko gra instaluje właśnie sterowniki więc na razie NIE ZAMYKAM jeszcze tematu bo nie wiem co się stanie jak zainstaluje stery .


Działa Dzięki wszystkim o pomoc . Do zamknięcia temat . Dzięki Jeszce raz

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

witam wszystkich mam taki problem :)pojawił sie z dnia na dzien mianowićie mam podłaczonego kompa pod telewizor kablem hdmi wszystko było ok obraz działał lecz teraz gdy podłacze kabel hdmi do karty graficznej to monitor mi miga a telewizor nie gdy odepne kabel od karty monitor mi nie miga moze ktos pomóc :(


mysłałem ze kabel hdmi wlan iety ale to nie jest to dałem nowy kabel i dzieje sie to samo:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...