Skocz do zawartości

Obrazu nie ma po zmianie karty


Recommended Posts

Witam jestem nowy na tym forum .

 

Mam pewien problem od razu napisze jaki mam komputer a potem przejdę do problemu 

 

ASUS M2N - Płyta główna

AMD Athlon 64 X2 DUAL Core Processor 4200 + 2.21 GHz 

4 Gb DDR2 

Karta grafiki jakom używam teraz jest to GF 7900 GS ( stara jak świat ) a (nowa) używyna karta to Radeon 6850 HD ASUS 

Zasilacz 500W Opengate ( wiem wiem ) 

 

Problem jest taki  używam starego monitora jeszcze no powoli do przodu by pokupować coś fajnego by mieć już , używam monitora FLATRON EZ T710PH LG 17-stka 

Jest wejście na VGA i mam przejściówke na DVI bo takiej używa GF i przejdzmy do problemu 

 

Problem jest taki ze jak włożę Radka do PCI to tak    włączam piny 2 x 6  . 1 x Molex dokupiony  

2 był w zasilaczu i podłączam z tylu do karty do DVI-I i VGA tak pisze z tylu na karcie , i tak system rusza ,dysk działa, wentylator na karcie jak i na procku kręci się , na klawiaturze miga Num Lock i idzie ale problem jest taki że ja słysze WŁACZANIE SIĘ SYSTEMU ale mój monitor mi tego nie pokazuje jest czarny i miga tylko zielona otoczka i tyle system włącza się więc nie ma chyba problemu z prockiem , dyskiem , i z kartą i nawet ramami bo teraz idzie wszystko tylko jak włożę radka to jest lipa .Karta została sprawdzona u kolegi na HDMI i działa więc działa mam VGA wejście niebieskie i mam przejściówkę nwm w czym jest problem bo GF na tej przejściówce działa . 

 

Proszę o pomoc . Będę Wdzieczny . Dzięki z góry 

 

Link to post
Share on other sites

no nie możliwości podłaczenia pod TV a jeśli chodzi o Bios to jest zrobiony do najnowszej 0902 ASUS M2N . Wsadzilem kartę Radka i to samo nic normalnie odpala słychać windowsa ale nie widać obrazu ale niech mi ktoś powie jak mam przejściówkę mam kabel VGA i mam przejściówkę biala DVI i daje ją od tyłu do wejścia gdzie pisze VGA i DVI- I 

to czemu mi obrazu nie łapie ? 


powiem tak dowiedziałem się że ta biała przejsciówka może nie być zasilana bo mam zbyt mocna kartę ale były 2 pomyśly albo kupić monitor i to zrobie ale nie teraz a jeszcze jedna próba to coś takiego   VGA HDMI przejściówka tylko teraz pytanie jest jak ja wczoraj dokładnie sprawdzał mi ją kolegą na HDMi czy na tej przejściówce mi pójdzie ??? bo narazie chce odpalić tą kartę a i tak kupię monitor z HDMI :) nwm ile nawet stoja ;)

 

https://www.google.pl/search?q=VGA+HDMI&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiql7axzfTTAhVkKpoKHQztDpAQ_AUIBigB&biw=1280&bih=894#imgrc=4w0qnYv4tH33FM:

Edytowane przez MajoGrzesieK
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...