Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu nowej karty graficznej (RX 470/570) lecz z tego co widzę w sklepach bardzo ciężko z ich dostępnością i ceny są...dziwne ?(20 pln różnicy na morelach między rx 570 4 GB gigabyte i msi )

 

Co wy byście zrobili na moim miejscu ? Waszym zdaniem sytuacja z dostępnością kart ustabilizuje się w najbliższym czasie ? (wczoraj jak patrzyłem na morele i odświeżałem stronę to jak tylko pojawiły się dostępne karty [np 2 sztuki] to w ciągu max 20 min ich już nie było])

Link to post
Share on other sites

W xkomie są Szafiry i Aorus: https://www.x-kom.pl/szukaj?q=rx_570

Nie ma !

Na Aorusa mam już zamówienie złożone od 2 tygodni - brak towaru - Gigabyte mi odpisał, że dostają pojedyncze sztuki :-)

W Proline widziałem Aorusa mieli w Katowicach w sklepie - 3 sztuki - nie wiem jak teraz wygląda.

 

W X-kom tylko na stronie pojawiły się szafiry - też chciałem zakupić - problem ten sam - dostają pojedyncze sztuki i niby wysyłają według kolejności zamówień - jak się pytasz kiedy mogą dostarczyć - ile mają sztuk - ile osób w kolejce - uzyskuje sie zero odpowiedzi - coś typu że nie są w stanie doprecyzować ... KOMEDIA 

 

Niby odpisali mi że w czerwcu będe mieć prawodpodobnie większą dostawe - a pod koniec czerwca to już pewnie Vega będzie :-)

///.... Chciałem zakupić RX570 Pulse - za 870zł

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
nawet w tym linku jest "brak towaru" :rotfl:

W chwili wstawienia linku karty były dostępne w Centrali k/Wrocławia (sklep internetowy) "od ręki", jeśli klikniesz  dostępność w oddziałach to są jeszcze Kaliszu, a MSI w Lublinie - co poradzić karty schodzą jak świeże bułeczki :D

Edytowane przez chrisplbw
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...